v

۷ کار آسان برای سرویس دهی و تعمیر کامپیوتر شخصی خود – مجله کندل

فرارو- اگر از رایانه شخصی خود برای کار یا سرگرمی استفاده میکنید، در هر دو حالت رایانه کند میتواند بسیار آزار دهنده باشد و زندگی را بسیار خسته کنندهتر از آنچه هست کند. رایانه خود را روشن کنید و ببینید آیا کار می کند. به دلیل هزینههای بالای تامین لپ تاپ و گوشی، در بسیاری از مواقع افراد تمایل دارند گوشی یا لپ تاپ خود را تعمیر و دوباره استفاده کنند. راه اول فعالیت به عنوان مدرس دورههای آنلاین و حضوری در موسسات آموزشی است.در این حالت همه کارهای برنامهریزی، تبلیغات و اجرای کلاس با موسسه است و شما تنها به عنوان مدرس در دورههای مربوطه شرکت میکنید و بر اساس قرارداد بسته شده حقالزحمه خود را دریافت میکنید. معمولا تعمیر ماشینهای خارجی و گران قیمت هزینه بالایی دارد ولی در عوض تعداد این ماشینها کمتر است. مزیت شغل های پردرآمد فنی این است که افراد میتوانند با سرمایه کم برای خودشان کار کنند و درگیر فعالیت در کارخانههای دولتی و خصوصی با حقوق پایین نشوند. اگر مشکلی با روغن موتور و ترمز و کار کردن با آهن ندارید و حوصله گذراندن دورههای آکادمیک دانشگاهی را ندارید این شغل میتواند گزینه خوبی برای کسب درآمد بالا باشد. گرد و خاک، کار در دمای بیش از حد، کار کردن مداوم و اشکال در تبادلات داده می تواند باعث خرابی کارت گرافیک شود.

اغلب، علت به نمایش درآمدن صفحه مرگ یا همان صفحه آبی، در مانیتور کامپیوتر، میتواند ناشی از بروز اختلال در هارد دیسک، رم کامپیوتر، تحت فشار بودن CPU، بالا رفتن دما در سیستم و یا مشکل در کارت گرافیک باشد. چون رم یک حافظه کوتاه مدت بوده و بعد از خاموش شدن و ریستارت سیستم اطلاعات آن پاک میشود ولی هارد اینطور نیست. صافکاری، تراشکاری، اگزوزسازی، تعمیر باطری، تامین کننده قطعات یدکی و ابزار اسپورت از جمله معروفترین خدمات این حوزه هستند که معمولا هر شخصی در یک یا دو مورد از آنها فعالیت میکند. تحصیلات آکادمیک این رشتهها در مدارس و دانشگاههای فنی و حرفهای ارائه میشود اما بهترین راه یادگیری آنها کار عملی است و تحصیل در دانشگاهها میتواند به رشد در این زمینه کمک کند. امروزه تقریبا بیشتر فعالیتهای روزانه زندگی به کمک برق انجام میشود و بدون وجود برق زندگی ما مختل میشود. اگر شما خود تجربه و علم انجام تعمیر کامپیوتر را دارید و تنها در بخشی از آن احساس نیاز کردید می توانید از مشاوره کارشناسان ما به صورت کاملا رایگان بهرمند شوید و مشکل خو را برطرف کنید.

R” را نگه دارید. اگر مراحل را زیر دقیق دنبال کنید، هیچ یک از راه حل های پیشنهادی ما در زیر آسیبی به کامپیوتر شما وارد نمی کند. در بسیاری از موارد به خاطر متفاوت بودن سیستم ماشینهای مختلف هر تعمیرکاری روی یک نوع از ماشینها کار میکند. در این نوع شغلها، درآمد هر فرد ارتباط مستقیمی با مهارت او دارد و هر چقدر فرد توانمندتر باشد مشتریان بیشتر و درآمد بیشتری خواهد داشت. در بسیاری از رشتهها ممکن است فعالیت آزاد برای شخص دارای مدرک دکتری درآمد بیشتری نسبت به هیئت علمی شدن داشته باشد اما فعالیت در دانشگاه مزایای دیگری مانند تعریف طرحهای پژوهشی و صنعتی دارد که میتواند هم از نظر مالی و هم اجتماعی سود زیادی نصیب افراد بکند. شغلهای مرتبط با تعمیرات و تامین خدمات خودرو تنوع زیادی دارند. با گسترش تکنولوژی، استفاده از این ابزارها نیز در حال گسترش است به همین دلیل مشاغل مرتبط با این حوزهها رونق میگیرند. یکی دیگر از مشاغل فنی پردرآمد صنایع چوبی است. مکانیک خودرو یکی از شغل های پردرآمد در ایران است. تفاوت عمدهای که در سالهای گذشته در این صنعت ایجاد شده ورود ابزارهای جدید و خاص به این صنعت است که باعث شده است برای کار حرفهای در آن به سرمایه اولیه نسبتا بالایی نیاز باشد.

شواهد نشان میدهد که این صنعت هنوز جای کار دارد و به عنوان شغل پردرآمد برای سالهای پیش رو میتوان روی آن حساب باز کرد. بسیاری از مشاغل فنی با وجود اینکه نیازی به تحصیلات آکادمی ندارند اما جزو شغل های پردرآمد حساب میشوند. خرابی های ذکر شده در موارد بالا از مشکلات رایج در کامپیوترهای خانگی است، اما ممکن است شما برای خرابی و شکستگی در کیس، خرابی و سوختن کارت تلویزیون، خرابی کارت مودم داخلی، خرابی فیشها و سوکت های داخلی مادربرد (مانند usb، فیش vga و hdmi) و خرابی کارت صدا نیاز به تعمیر کامپیوتر در محل داشته باشید. قبل از شروع آموزشم بگم من عادت دارم برای پایین ترین سطح کاربرا آموزش بنویسم پس نگین که خیلی ابتدایی گفتی، ولی خب به جاهای حرفه ایشم میرسیم ! تعدادی دیگر از افراد نیز به دنبال آموزش رایگان تعمیرات کامپیوتر هستند. • دهها دلیل دیگر هم هست که خودتان بهتر میدانید. معمولا در صورت بروز مشکل سخت افزاری، لوگوی مادربرد هم نمایش داده نمیشود .