v

و در آخر به میزان قیمت تعمیرات کامپیوتر میرسیم

رویهم هر چیزی که لازم باشد تا شما بهترین نتیجه را در تعمیر کامپیوتر یا کامپیوتر سرور بدست بیارین رو فراهم کرده ایم. کار عملی و تمرین روی این دستگاهها شما رو به درجه خوبی از تعمیرات میرسونه و باعث میشه در بازار کار بهترین نیتجه را بدست بیارین. در صورتی که در برد پاور مشکلی رخ دهد، در نتیجه کامپیوتر که با برق کار میکند، روشن نشده و یا ناگهان در وسط کار خاموش میشود . امروزه شرکت هایی بسیاری وجود دارند که در زمینه طراحی و تولید قطعات کامپیوتری فعالیت می کنند به صورتی که هر قطعه معماری خاص خود را دارد. به کمک کامپیوتر و انواع لبتاب ها بسیاری از فعالیت ها در زندگی روزمره و کاری خود را انجام می دهیم. نصب مجدد ویندوز: بسیاری از حرفهای ها دوست دارند سیستم را با حذف و نصب مجدد ویندوز پاکسازی کنند. برای بررسی سلامت هارد دیسک خود می توانید از ابزار Hard Disk Sentinel استفاده کنید. ۳- فضای ذخیره سازی موجود و سلامت هارد دیسک را بررسی کنید. همچنین میتوانید رایانه خود را نزد مراکز تعمیر کامپیوتر ببرید تا در صورت نیاز، فضای ذخیره سازی شما را ارتقا دهند. در صورت نیاز باید تعویض شود . شما میتوانید با آموزشهای کارشناسان ما به نتایجی مانند تقسیم بندی اجزای هارد دیسک ها ، باز کردن صحیح هارد در محیط کلین روم ، تشریح کامل و دقیق اجزای داخلی هارد و بررسی تخصصی ساختار هارد دیسک ، شناخت سیلندر، عیب یابی بورد هارد و چیپ کنترلر، آموزش عیب یابی درایو هارد، آشنایی با موتور هارد دیسک، آموزش عیوب هد هارد و نحوه تعمیر و تعویض آن برسید.

نصب هارد دیسک شامل کلونینگ / کپی کردن هارد دیسک قدیمی به جدید و نصب ویندوز ® زمانی که قابل اجرا است. در اصل دوره آموزش تعمیر رایانه شامل آموزش تعمیر مادربرد، تعمیر هارد، آموزش تعمیر پاور و آموزش تعمیر کارت گرافیک میباشد. کسانیکه خدمات کامپیوتری و مرکز گارانتی کامپیوتر شامل کلیه قطعات هستند نیز میتوانند دوره آموزش تعمیر کیس را یکجا بگذرانند. همچنین ما پشتیبانی برای تعمیر کیس کامپیوتر خانگی شما و مشاغل کوچک و متوسط همراه با پشتیبانی از خرابی تجهیزات جانبی را فراهم می کنیم. تا ۳ ماه بعد از دوره تعمیر کامیپوتر پشتیبانی میشوید. این دوره ها برای کسانیکه میخواهند مرکز تعمیرات و یا خدمات کامپیوتری داشته باشند بسیار مفید است؛ ولی ممکن است شما وارد کننده کارت گرافیک باشید و بخواهید اطلاعات تخصصی تر در اینباره بدست بیاورید. در کلاس آموزش تعمیر کامپیوتر کلیه قطعات مین برد، کارت گرافیک و انواع هارد دیسک برای تمرین شما کارآموزان مهیا شده است. مهمترین بخش در کلاس تعمیر کامپیوتر آموزش تعمیرات هارد دیسک میباشد. روش تعمیر مادربرد کامپیوتر از دوره های مهم در کارگاه کامتک میباشد؛ البته خیلی از اشکالات توسط پاور کیس برای مادربرد، کارت گرافیک و هارد دیسک بوجود میآید.

آموزش تعمیر پاور کامپیوتر و آموزش تعمیر پاور سرور از شاخه های تعمیر کامپیوتر میباشد. لازم به ذکر است در صورتی که سیستم شما نیاز به تعویض قطعات داشته باشد، به صورت تضمینی از قطعات اورجینال استفاده میکنیم. در صورتی که کامپیوتر شما نیاز به تعویض قطعات داشته باشد، از قطعات اصلی و اورجینال استفاده مینمائیم. می توانید اطمینان داشته باشید که فن جدید اورجینال است و همکاران ما به این مسئله متعهد هستند. علت دیگر زمانی است که به مرور زمان، گرد و غبار درون سیستم نشسته و فن نمیتواند CPU را خنک کند. • ممکن است ایراد سیستم بسیار کوچک و یا ناشی از یک اشتباه ساده باشد و از شما هزینه دیگری اخذ شود. کارشناسان مرکز تعمیرات کامپیوتر دل در دیگر واحدهای تخصصی تعمیرات دل ، به عیب یابی و رفع ایراد پیش آمده در سایر دستگاه های تولید شده توسط این کمپانی مبادرت می ورزند . تقریباً تمام رایانه های رومیزی از بخش هایی تشکیل شده اند که می توان به راحتی جایگزین یا و بروزرسانی شان کرد. امداد رایانه تهران ، همچون یک اورژانس کامپیوتری عمل کرده و این امکان را فراهم کرده است در محلی که مشتری حضور دارد، اعم از محل کار، منزل و یا هر مکان مورد نظر مشتری، متخصص خود را اعزام و با سرویس ایاب ذهاب رایگان، خدمات مورد نیاز را در بالاترین سطح کیفیت در حضور شما و در برابر چشمان شما ارائه کند.

خرابی آن ممکن است بعلت HIGH ولتاژ یا LOW یا نوسان امپر نیز باشد. که بیشتر بعلت ایجاد نوسان برق این اتفاقات پیش می آید. مگر اینکه نوسان برق و یا ضربه باعث غیر قابل تعمیر شدن آن شود؛ و یا اطلاعاتتان از بین برود. بهرهمندی این مرکز از چنین تجهیزاتی سبب گشته تا کارشناسان حاضر در آن بتوانند ضمن کیفیتبخشی به تعمیرات انجام شده، سرعت ارائه خدمات را نیز ارتقا بخشند. جمعی از متخصصین آگاه به علم روز مرکز تعمیرات desktop لنوو ملزم به ارائه جدیدترین خبرهای لنوو شده اند. تا شما بتوانید با هزینه مناسب تری نسبت به دیگر ارائه دهنده خدمات تعمیر کامپیوتر؛ مشکل خود را حل کنید. تعمیر کامپیوتر در محل میتواند راه حل مناسبی برای رفع مشکلات و خرابیهای پیش آمده باشد. خدمت دیگری که شرکت کهکشان کامپیوتر (pcgalaxy) انجام می دهد راه اندازی شبکه های کامپیوتری و رفع عیوب شبکه های کامپیوتری در محل است . مدیریت مرکز تعمیرات desktop لنوو بخش مقالات را در سایت راه اندازی کرده است . برای راه اندازی کامپیوتر خود آن را ریستارت نکنید، بلکه آن را کاملا خاموش کنید و چند دقیقه صبر کنید.