v

نمایندگی تعمیر کامپیوتر دل در محل

پس از عیب یابی برآورد هزینه ی تعمیر ، با اس ام اس و یا تماس تلفنی به مشتری اعلام می گردد. بطور کلی عیب یابی کامپیوتر عملیاتی است که طی آن اختلالات و عیوب ایجاد شده در کامپیوتر شما شناسایی و رفع می گردند. روشهای زیادی برای عیب یابی و افزایش سرعت رایانه شما وجود دارد. هر پنجره و برگه مرورگر میتواند باعث اشغال شدن حافظه و قدرت پردازش شده و به مرور زمان باعث کاهش سرعت رایانه شما شود. لپ تاپ ها اگر چه سیستم های قابل حمل هستند، اما برای افزایش قدرت و ارتقا قابلیت پایینی دارند. این برنامه به شما بینشی در مورد اینکه چه چیزی پردازنده را تحت تأثیر قرار میدهد، مقدار حافظهای که چیزی اشغال میکند و حتی مقدار داده شبکهای که یک برنامه استفاده کرده میدهد. لیست را مرور کنید و روی برنامهای که نیاز به اجرای آن در هنگام روشن شدن رایانه شخصی ندارید راست کلیک کرده و Disable را انتخاب کنید. اگر کامپیوترتان مشکلی دارد و نیاز به خدمات تعمیر کامپیوتر در محل دارید، آچاره با خدمات گسترده تعمیر رایانه در منزل و محل کار میتواند به شما کمک کند.

با استفاده از خدمات تعمیرات کامپیوتر در منزل خیالتان راحت خواهد بود چون هم کار در منزلتان و در حضور شما انجام میشود و هم تمام تایم متخصص در اختیار شما است و انجام کار شما در اولویت است. در این شرایط باید سیستم باز و تمیز شود که این کار باید توسط تعمیر کامپیوتر تهران انجام شود. برای مثال اگر فتوشاپ شما قبلاً کار میکرده و اکنون دچار مشکل شده ، یا ایراد از photoshop است که باید یکبار remove شده و دوباره نصب گردد و یا باید ویندوز از ابتدا نصب و پس از نصب درایور سختافزارها، اقدام به نصب نرمافزارها نمود. از این رو اقدام به ارائه مقالاتی جامع کرده ایم . • اطلاعات خصوصی شما (حتی اگر پاک کرده باشید) قابل بازیافت و سوء استفاده است. نمای پیشفرض Task Manager اطلاعات زیادی را بجز برنامههای در حال اجرا به ما نشان نمیدهد. خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات کامپیوتر منحصر به موردی خاص نیست و کلیه تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با انواع کامپیوتر را شامل میگردد. کلیه قلقهای تعمیر درباره اموزش تعمیر مین برد مرتبط تمرین عملی میشود. شما کاربران گرامی میتوانید با مراجعه به مرکز تعمیرات کامپیوتر تخصصیترین سرویسهای مرتبط با تعمیرات پاور کامپیوتر را دریافت نمایید.

اگر نیاز به تعمیرات کامپیوتر در محل در هر نقطه ای از تهران و کرج دارید و نیاز به تعمیر کامپیوتر توسط متخصصین کامپیوتر دارید. بیشتر قطعات و تراشه های مورد نیاز سخت افزاری و لوازم جانبی واردات می شود و وابسته به قیمت ارز است. همچنین شما می توانید از طریق مطلب “تست قطعات سخت افزاری” از سلامت قطعات سخت افزاری سیستمتون مطلع بشید. شما عزیزان می توانید از طریق تماس با کادرفنی مجموعه و یا مشاوره ی آنلاین ، از کیفیت و چگونگی تعمیر و هزینه ی تقریبی آن مطلع شوید . به جای اینکه اجازه دهید برنامه آنتی ویروس شما هر زمان که صلاح بداند اسکن شود، میتوانید آن را طوری تنظیم کنید که فقط در زمانهایی اجرا شود که از رایانه شخصی خود استفاده نمیکنید. برنامهها و سرویسهای بسیار زیادی برای ایجاد فهرستی از آنچه که احتمالاً سرعت رایانه شخصی را کاهش میدهند، وجود دارد، در ادامه به بررسی برخی از مهمترین مشکلاتی که همه ما در رایانه شخصی تجربه میکنیم میپردازیم.

هارد دیسک را بردارید و با استفاده از کامپیوتر دیگری تست کنید. از این جهت کارشناسان آدرس محل سکونت کاربر را دریافت کرده و یک تیم فنی متشکل از بهترین تعمیرکاران کامپیوتر و تلفن همراه را به محل اعزام میکنند. گاهی مرورگر وب شما میتواند سبب کند شدن سیستمتان شده باشد، به خصوص اگر شمارش تعداد پنجرهها و برگههایی را که باز کرده اید از دست داده باشید. کارشناسان نیوتعمیر به صورت مجهز و با رعایت پروتکلهای بهداشتی، در محل حضور پیدا کرده و تمامی مشکلات مربوط به بخش نرم افزار سیستم و بخش سخت افزار را رفع مینمایند. از این رو شرکت کهکشان کامپیوتر (pcgalaxy) تصمیم بر انجام فعالیتی گرفت تا کلیه خدمات را به صورت حضوری و در محل که تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل یکی از انهاست را برای جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه افراد و شرکتها با مجموعه ای از بهترین متخصصان و کارشناسان انجام دهد .