v

نمایندگی تعمیر کامپیوتر دل در محل

آبی شدن صفحه نمایش blue screen: این خطا زمانی رخ میدهد که سیستم دیگر قادر به کار کردن نیست. حالا به فرض اینکه تشخیص دادین که مشکل چیه و مشخص شد که مشکل از کیس کامپیوتره. در بعضی موافع مشکلات کامپیوتری باعث اختلال در کارهای روزمره ای ما میشوند، ممکن است با یک راهنمایی کوچک از طرف مهندسین ما میتوانید این مشکل را برطرف کنید. که در این مواقع تعمیرات کامپیوتر در محل بهترین و سریع ترین راه کار است. ما تیمهای مجزایی داریم که برای هر دو سیستم عامل خدمات باکیفیتی ارائه میدهند. یک پکیج DVD کامل برای علاقه مندان به تعمیر کامپیوتر با هر سطح آشنایی با رایانه به زبان فارسی در هنر فردی منتشر گردید.این پکیج از مقدماتی به شما آموزش خواهد داد و همراه اپلیکیشن اندروید به شما تحویل میشود. سرویس ها و خدمات ارائه شده در پویان رایانه منحصر به برند و دستگاهی خاص نیست و دارندگان کلیه برندهای این دستگاه می توانند به این مرکز در فردیس کرج مراجعه کرده و تخصصی ترین خدمات مرتبط با ترمیم، تعمیر، بهسازی و ارتقاء کامپیوتر را دریافت نمایند.

بیشترین خرابی مرتبط به تعمیر مادربرد گیگابایت و تعمیر مادربرد ایسوز و تعمیر مادربرد ام اس آی میباشد که پرفروشترین مینبردهای بازار نیز هستند. تعمیرات و بازیابی تخصصی اطلاعات هارد دیسک با استفاده از دستگاه های پیشرفته (هارد هایی که آسیب فیزیکی دیده ضربه خورده و یا دچار آب خوردگی باشد). در تعمیرات تخصصی کامپیوتر بعضی مواقع نیاز به بررسی دقیقتر دارد و متخصصین ما باید زمان بیشتری نیاز دارد تا ایراد اصلی کامپیوتر و یا لپ تاپ را پیدا کنند ، در این مواقع زمان تقریبی تعمیرات سیستمی شما همراه با هزینه ای تقریبی اعلام میشود. این عیب یابی میبایست توسط کارشناسی خبره صورت گیرد تا هزینه تعمیر به حداق ممکن کاهش یابد. تعمیر بخش تغذیه مادربرد، عیب یابی آی سی های مادربرد، تعمیر سوکت سیپیو مادربرد، تعمیر آیو و پروگرام کردن بایوس مین برد و تعویض چیپ شمالی و تعویض چیپ جنوبی مادربرد عمده خرابی را شامل میشود. همانطور که میدانید کیس ( کامپیوتر خانگی ) از دو بخش سختافزار و نرمافزار تشکیل شدهاند . سامانه زودکمک با این هدف راه اندازی شده است که خدمات عیب یابی و ترمیم و بهسازی دستگاه ها و تجهیزات الکترونیکی و رایانه ای، با سرعت بیشتری به متقاضیان ارائه شود. در این راستا استفاده از نرم افزارهای عیب یابی کامپیوتر می تواند کمک شایانی جهت تشخیص عیوب ایجاد شده در دستگاه نماید.

پویان رایانه فردیس با ارائه بهترین خدمات در ارائه عیب یابی کامپیوتر در فردیس کرج بهترین خدمت رسان برای شما همشهریان عزیز است. بطور کلی عیب یابی کامپیوتر عملیاتی است که طی آن اختلالات و عیوب ایجاد شده در کامپیوتر شما شناسایی و رفع می گردند. تهیه نسخه پشتیبان از دادهها و یا عیب یابی کامل سیستم نیاز است. لازم به ذکر است در صورتی که سیستم شما نیاز به تعویض قطعات داشته باشد، به صورت تضمینی از قطعات اورجینال استفاده میکنیم. در صورت نیاز برنامههای مشکل ساز را حذف کنید . معمولاً تشخیص اینکه مشکل از کامپیوتره یا مانیتور برای کاربران عادی کامپیوتر کار بسیار دشواریه. سایتهای دارای اینماد حقوق مصرف کننده را به رسمیت میشناسند و شما میتوانید با خیال راحت از این سایتها خرید و یا خدمات خود را به آنها بسپارید. اگر همه این دادهها به دلیل نوسانات برق، ویروس یا صرفاً چند کلیک اشتباه از بین بروند چه اتفاقی می افتد؟ در صورتی که به دنبال مرکزی معتبر هستید که کارهای مربوط به تعمیر و یا امنیت سیستم شما را با کمترین هزینه در محل انجام دهد، ما در خدمت شما هستیم.

آیا تا به حال با این مشکل مواجه شدهاید که کامپیوترتان خراب شده و دیگر روشن نمیشود؟ در شرایط خاصی که تعمیر کامپیوتر در محل انجام نمیشود متخصصین ما کامپیوتر شما را به دفتر مرکزی تعمیرات میفرستند و در سریعترین زمان کامپیوتر شما را تعمیر کرده و مجددا به محل شما ارسال کرده و آماده تحویل می دهند. از این رو اگر کامپیوتر شما دچار مشکل شود، کارها به خوبی پیش نرفته و انجام نمیشود. در صورتی که چراغ آن روشن نمیشود، میتوان احتمال داد منبع تغذیه دچار مشکل شده است . تعمیر و رفع اشکال کلیه قطعات معیوب در صورت امکان (در مواردی که به تشخیص کارشناس قابل تعمیر در محل مشتری نباشد با رضایت دستگاه یا قطعات رسید می شود). از اینرو آشنایی باچگونگی تعمیر آنها برای دارندگان آن یک امر ضروری بهنظر میآید.در صورت یادگیری تعمیر کامپیوتر و تجهیزات جانبی آن افراد می توانند کسب و کار و درآمد خوبی از این مهارت داشته باشند.همچنین در صورت عدم اشتغال به تعمیرات کامپیوتر می توانند با تعمیر کامپیوتر و تجهیزات جانبی معیوب خود و خانواده از پرداخت هزینه های بالای تعمیر جلوگیری کرده و به اقتصاد خانواده کمک کنند.همچنین بدلیل وجود فایل های شخصی در این گونه دستگاه ها افراد علاقه دارند خودشان قادر به تعمیر کامپیوتر شخصی خود و تجهیزات جانبی آن باشند.