v

نحوه تعمیر کردن کامپیوتر – دنیای تعمیر

اگر اطلاات مهمی بر روی هارد شما می باشد می توانید از تکنسین مربوطه بخواهید تا هارد دستگاه را باز کزده و به شما تحویل دهد. هنگ کردن مداوم کامپیوتر اگر با ترفندهای نرم افزاری رفع نشود، میتواند نشان دهنده معیوب بودن کارت گرافیک، هارد درایو و یا RAM سیستم شما باشد. شرکت رایانه کمک ارائه دهنده کلیه خدمات کامپیوتری در محل با تیمی متخصص با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در ارائه انواع خدمات کامپیوتری و خدمات تخصصی کامپیوتر می باشد. کند شدن یا روشن نشدن کامپیوتر، عدم نمایش تصویر یا نمایش درهم و کند شدن تصاویر، ایجاد صدای غیرعادی در کیس، ری استارت شدن مداوم سیستم و فریز شدن صفحه ی نمایش تمامی این موارد نشان دهنده ی این است که سیستم شما دچار مشکل شده است و نیاز به تعمیر دارد، این مشکلات می تواند مربوط به نرم افزار و یا مشکلی در سخت افزار کامپیوتر شما باشد. در صورت عدم آشنایی تعمیرکار با قطعات سخت افزاری کامپیوتر ممکن است باعث بروز خطا و اشتباه در فرآیند تعمیر شده و مشکلات عدیده ای را در قسمت های مختلف دستگاه به وجود آورد.

نکته مهمی که در ارتباط با پشتیبانی کامپیوتر و تعمیر آن وجود دارد، این است که مشتری با بردن دستگاه خود به تعمیرگاه ریسک بزرگی کرده و احتمال بروز مشکلات مختلفی مانند به سرقت رفتن اطلاعات شخصی ( حتی اگر از دستگاه پاک شده باشد)، جابجا شدن قطعات به دلیل زمان طولانی که دستگاه در تعمیرگاه مانده، زمان طولانی انتظار برای تعمیر دستگاه ، خراب بودن دستگاه بعد از تعمیر و تحویل به مشتری، عدم آگاهی مشتری از علت خرابی دستگاه و نحوه تعمیر آن، پرداخت هزینه های گزاف و بی دلیل در ازای ایراد ناچیز دستگاه ودلایل دیگری که مشتری بهتر به آن واقف است، وجود دارد. خراب شدن فن دلیلی دیگر برای روشن نشدن کامپیوتر است . هنگامی که کامپیوتر حاوی اطلاعات محرمانه خراب شود ریسک تعمیر آن بالا می رود چرا که سواستفاده از اطلاعات آن مسئله مهم تری می باشد. اگر رایانه خود را همیشه روشن بگذارید ، اغلب می توانید با خاموش کردن رایانه و سپس جدا کردن آن از پریز برق ، مشكلی را برطرف كنید. حضور یک کارشناس مسلط هنگام نیاز مزیت بسیار خوبی است و تعمیرات کامپیوتر در محل، یکی از خدمات مهم شرکت رایانه کمک می باشد. با این وجود مزیت خدمات رفع مشکل از طریق تلفن توسط کارشناسان و همچنین تعمیر کامپیوتر در محل را ارائه داده است تا به کاربران در هر شرایطی کمک رسانی کند.

بسیار روشن است که در حافظه هر سیستم کامپوتری اطلاعات شخصی و محرمانه وجود دارد به خصوص سیستم هایی که در محل کار استفاده می شوند. با قطع برق مادربرد ، امکان تنظیم مجدد سخت افزار و پاک شدن حافظه فراهم می شود. برای بررسی میزان استفاده از پردازنده و حافظه خود می توانید از Task Manager در ویندوز یا Activity Monitor در Mac استفاده کنید. در صورت بروز این مشکل تعمیرکاران ماهر با استفاده از دیاگ منبع مشکل را شناسایی کرده و آن را رفع می کنند. از این رو شرکت کهکشان کامپیوتر (pcgalaxy) تصمیم به ارائه اموزش های مختلف کامپیوتری در محل کرده است . امروزه ارزش زمان را افراد موفق به خوبی درک کرده و حتی از ثانیه های خود بیشترین بهره را می برند. از طرفی اطلاعات محرمانه و شخصی شان حفظ شود و نگران سواستفاده از آن ها را نداشته باشند. آیا نگران به سرقت رفتن اطلاعات شخصی خود هستید؟ یکی از خدماتی که شرکت کهکشان کامپیوتر (pcgalaxy) برای مشتریان خود عرضه می کند خدمات نرم افزاری در محل می باشد،که بخشی از خدمات کامپیوتر در محل را شامل می شود . مرکز تعمیرات ناوک در زمینه تعمیرات انواع لپ تاپ به مشتریان خود خدمات ارائه میدهد.

به طور کلی نمی توان تعرفه ثابتی برای تعمیرات در نظر گرفت چرا که بستگی به میزان مشکل و خرابی قطعات دارد. برای بررسی میزان استفاده از پردازنده ، روی زبانه CPU کلیک کنید. مجموعه پاساریا بر خلاف بسیاری از فروشگاههای هم صنف وبسایت کاملاً بهروزی دارد. کامپیوترهای تحویل داده شده در این مرکز پس از طی مراحل عیبیابی به یکی از دو پارت تعمیرات سخت افزاری و یا نرم افزاری تحویل داده میشوند تا تعمیرات مورد نیاز بر روی آنها پیاده شود. • یکی دیگر از مزایای نصب ویندوز در محل صرفه جویی در زمان و هزینه های اضافی جهت رفت و آمد می باشد. رایانه کمک با بیش از ۱۰ سال سابقه درخشان در امر خدمات و پشتیبانی تا اکنون حجم بسیار گسترده ای از سوالات کاربران و مشتریان را پاسخگو بوده است و خواهد بود. این مجموعه با بهره گیری از نیروهای متخصص و ابزارآلات بهروز در زمینه تعمیرات سرفیس و همچنین تعمیرات مک بوک و آی مک در خدمت مشتریان است و با قیمت مناسب تعمیرات انواع لپ تاپ را انجام میدهد. کاربران در اثر این عوامل ممکن است با مشکلاتی از قبیل روشن نشدن کامپیوتر، بالا نیامدن سیستم، هنگ کردن سیستم، بوت نشدن کامپیوتر، خاموش شدن ناگهانی کامپیوتر و یا تصویر نداشتن مانیتور مواجه شوند.