v

نحوه تعمیر کردن کامپیوتر – دنیای تعمیر

این خطا معمولا به خاطر خراب شدن فایل سیستمها که برای کار کردن کامپیوتر ضروری هستند رخ میدهد. معمولا برخی از مشکلات هارد را میتوان توسط اقدامات نرم افزاری رفع نمود . در صورت رفع مشکل باید باتری را تعویض کنید. اما اگر تجربه و دانش کافی برای این کار را ندارید، توصیه تعمیر کامپیوتر تهران این است که از انجام این کار صرفنظر کنید. پین ورک ۰ تا ۱۰۰ خدمات تعمیر کامپیوتر، رفع مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری و لوازم جانبی کامپیوتر را در تمامی مناطق ۲۲ گانه تهران ارائه می دهد. اگر نسخه های کپی را مشاهده کردید، هر دو نسخه را حذف نصب کنید و سپس دوباره نصب کنید (اگر از دیسک نصب می کنید، همچنین ممکن است لازم باشد برای به روزرسانی آنلاین بررسی کنید). برای جلوگیری از از دست دادن پرونده ها و عکسهای مهم در صورت بروز مشکل، از تمام پرونده های خود در یک هارد اکسترنال یا فضای ذخیره سازی ابر آنلاین پشتیبان تهیه کنید.

پس از ثبت سفارش و جزئیات مورد نیاز آن، متخصصان تعمیرات کامپیوتر فعال در این بازار آنلاین خدمات، قیمت پیشنهادی خود را برایتان ارسال میکنند. حالا فرض کنید زمانی که کامپیوتر خود را روشن میکنید ویندوز بالا نمی آید و یا در حین کار با ارور خاصی روبرو میشوید که فرایند صحیح دستگاه را مختل میکند. برخی از بدافزارها یا ویروس های خاص مخرب می توانند کامپیوتر شما را از شروع کار متوقف کنند، اما به طور معمول باعث کندی سیستم می شوند. آیا دادههای شما که حاصل چند سال کار مداوم و رقابت در بازار است در برابر هکرها و بدافزارها محافظت می شوند؟ کابل برق مانیتور را با CPU جایگزین کنید (اگر لوازم یدکی ندارید) تا ببینید آیا روشن است. هر یک از قطعات سخت افزاری تازه اضافه شده را خارج کرده و ببینید آیا این مسئله مشکلی را حل می کند. کامپیوتر را با شارژر روشن کنید و ببینید آیا کار می کند.

می توانید بررسی کنید که آیا چندین نسخه از همان برنامه را با استفاده از Control Panel ویندوز اجرا کنید، که لیست تمام برنامه های بارگیری شده در رایانه شما است. آیا نیاز به تعویض لپ تاپ معیوب دارید؟ به همین دلیل در منزل و محل کار هر فردی دیوایس های هوشمند امروزی مانند (کامپیوتر، لپ تاپ یا تلفن همراه) یافت میشود. اگر کامپیوتر شما راه اندازی می شود، اگر کامپیوتر شما به طور عادی راه اندازی شود، اما پس از شروع کار با مشکلی روبرو می شود، مانند مسدود شدن صفحه یا خیلی کند کار کردن، چندین ترفند وجود دارد که می توانید امتحان کنید. ده ها سال است که ما مقصد شماره یک تعمیر کامپیوتر در تهران و کرج بوده ایم و در زمان نیازشان راه حل های متناسب را به مشتریان ارائه می دهیم. 1-کامپیوتر خود را مجدداً راه اندازی کنید این شروع مجدد بسیاری از مشکلات دسک تاپ و لپ تاپ را برطرف می کند. خصوصا زمانی که کامپیوتر شما سرعت پایینی دارد، می تواند نشانه یک مسئله بزرگتر باشد. طول عمر هارددیسک ها محدود است و صداهای بلند نشانه اصلی خرابی نزدیک هارد دیسک است. مراجعه در کوتاهترین زمان ممکن توسط موتورسیکلت شخصی کارشناس باعث سرعت بخشیدن و پایین رفتن هزینه ها خواهد شد.

و در نتیجه از بین رفتن این اطلاعات باعث خسارات جبران ناپذیری خواهد شد که گاها این خسارات فقط جنبه مالی پیدا نمی کنند.پس باید توجه داشته باشید که حفاظت از اطلاعات از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و حتما باید به بهترین نحوه ها از اطلاعات خود پشتیبان تهیه کنید . حالا به فرض اینکه تشخیص دادین که مشکل چیه و مشخص شد که مشکل از کیس کامپیوتره. رایانه شما به احتمال زیاد پر از اسناد، ایمیلها و پروندههای مهم است که ارزش مادی و معنوی زیادی برایتان دارند. برای انجام این کار با خیال راحت و کامل، به کنترل پنل ویندوز بروید (از منوی Start شما قابل دسترسی است) و “افزودن یا حذف برنامه ها” را انتخاب کنید. حتما این ویدئو را مشاهده کنید تا به خوبی با نحوه ثبت نام و شرکت در دوره و همچنین نحوه برگزاری دوره آشنا شوید. اگر رایانه شخصی پس از آن خوب کار کرد ، یا آن را به درستی نصب کنید یا آن را برطرف کنید (یا قطعه جدید را جایگزین آن کنید). اگر رایانه شخصی شما به هیچ وجه روشن نمی شود – حتی یک نور در آن روشن نیست ، پس باید برای تعمیر کیس کامپیوتر بخش منبع تغذیه را برای حل مشکل بررسی کنید.