v

دوره تعمیر سخت افزاری و نرم افزاری

نمایندگی تعمیر کامپیوتر لنوو یکی از نمایندگی های پر ترافیک و شلوغی است که روزانه مدل های مختلفی از کامپیوتر لنوو را در تعمیرگاه مرکزی یا در محل مورد نظر کاربر سرویس و تعمیر می کند. رایانه شما به احتمال زیاد پر از اسناد، ایمیلها و پروندههای مهم است که ارزش مادی و معنوی زیادی برایتان دارند. اگر محصولی که خریداری کردهاید ضمانت داشته باشد، می توانید با سازنده تماس بگیرید تا RMA رایانه را تهیه کرده و آن را تعمیر کند. برای اطلاع از قیمت دقیق دوره آموزش تعمیرات کامپیوتر ایران تعمیرات با همکاران ما تماس بگیرید. این نمایندگی با همکاری مرکز سخت افزار ایران راه اندازی شده و مجهز به دستگاه ها و ابزارآلات مدرن و پیشرفته برای عیب یابی، تعمیر و ترمیم است. برخی از عیب ها و ایرادات ایجاد شده می تواند تنها ناشی از مشکلات نرم افزاری باشد. مشکلات ویندوز می تواند از از تنظیمات کاربر یا غیر فعال شدن لایسنس آن باشد. چهار نوع رایانه رومیزی وجود دارد: رایانه خانگی، یا رایانه شخصی، واحدهای کاری work station، سرورهای اینترنتی و رایانه های خاص مخابراتی. دسکتاپ یا رایانه رومیزی یک ماشین الکترونیکی است که داده های خام را به اطلاعات قابل فهم تبدیل میکند.

ما در تعمیر تمامی مدل ها و مدل های لپ تاپ ها و رایانه های رومیزی تخصص داریم. ما در امداد کامپیوتر تهران تعمیرکار و کارشناس حرفهای و آموزشدیده را در زمان دلخواه شما به مکان مورد نظرتان اعزام میکنیم و مطمئن میشویم که کارشان را به بهترین شکل انجام داده باشند. هر زمان که تمایل داشته باشید کارشناس مورد نظر برای انجام تعمیرات در محل شما حاضر می شود. به راحتی می توانید با شرکت در ارتباط باشید و از کارشناس مربوطه بخواهید تا در محل مورد نظر شما حاضر شود. تعمیرات desktop لنوو از طریق دو آپشن سرویس در مرکز و سرویس در محل صورت میگیرد. تمامی سرویس ها همراه با ارائه ضمانت نامه های رسمی و کتبی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سخت افزار خراب شده و RMA آن، ضمانت نامه رایانه خود را بررسی کنید. متخصصین حاضر در این مرکز قبل از اقدام به هر کاری برای تعمیرات کامپیوتر در محل شما اطلاعاتی درمورد میزان خرابی دستگاه از شما دریافت میکند، هزینه تقریبی تعمیر کامپیوتر را تخمین زده و به شما اعلام میکنند تا مشتری با برآورد هزینه و مقایسه با دیگر شرکتهای خدمات کامپیوتر، با اطمینان “بانک نرم افزار مرکزی” را انتخاب نماید.

شما میتوانید از طریق بلد به راحتی آنها را مشاهده، مقایسه و انتخاب کنید. در این سایت لینکی مختص به ثبت سفارش آنلاین طراحی شده است که از طریق آن می توانید درخواست تعمیرات را ثبت کنید. در این شرایط باید مشخص کنید که کدام مؤلفه یا قطعه مشکل داشته و RMA آن را جداگانه تهیه کنید. در این مواقع متخصصین شرکت کهکشان کامپیوتر (pcgalaxy) با مراجعه به محل و انجام تعمیرات سخت افزاری و یا جابجایی قطعه خراب با قطعه سالم در محل مشکل سیستم شما را رفع کرده و باعث کاهش هزینه و مصرف زمان شما خواهند شد. شما باید توجه داشته باشید که اگر بخواهید یک سیستم عامل دیگر مثل ویندوز را در کنار سیستم عامل خود در مک بوک تان داشته باشید این کار به راحتی قابل انجام است . یکی از بهترین خدماتی که شرکت های کامپیوتری می توانند ارائه دهند ، تعمیر و نگه داری ، به روزرسانی ها ، عیب یابی و موارد دیگر است. شما می توانید تمامی مشکلات سیستمی خود را از ویروس گرفته تا بروزرسانی های نرم افزار ، تهیه نسخه پشتیبان از داده گرفته تا عیب یابی شبکه و موارد دیگر را به کارشناسان ما بسپارید. ما می توانیم عیب یابی را انجام دهیم و آن را برطرف کنیم.

برای داشتن اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید. باید در نظر داشته باشید تعمیرات کامپیوتر به دلیل اینک هدارای خدماتی متفاوت است ، بسیار متغیر می باشد. خدمات امنیتی، ویروس کشی و نصب آنتی ویروس برای شرکتها یکی از پرطرفدارترین خدمات تعمیر کامپیوتر در منزل است. اما راه بهتری که پیش رو دارید ، استفاده کردن از خدمات شرکت ما به عنوان تعمیرات کامپیوتر در منزل است استفاده کنید. این موضوع ممکن است باعث شود تا برای سیستم شما خطرات جدی تری پیش آید. از تماس تا تعمیر سیستم شما مراحل زیر طی می شود. فقط کافی است تا با تیم فنی ما تماس بگیرید. پشتیبانی: در این زمینه پشتیبانی کامل از طرف همکاران ما صورت میگیرد. پیاده سازی اصولی و گام به گام مراحل تعمیر در این مرکز، سبب گشته تا غالب اشکالات ایجاد شده در این دستگاه ها مرتفع گشته و لپ تاپ ها کیفیت اولیه خویش را بازیابند. یک اسکن امنیتی ذهن شما را آرام می کند و به شما امکان می دهد حملات مخرب را در مراحل اولیه منتفی کنید.