v

دوره تعمیر سخت افزاری و نرم افزاری

با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی و ساخته شدن دستگاهای بسیار زیادی که با نرم افزار های کامپیوتری کار می کنند نیاز به اشنایی با نرم افزار های کامپیوتری دو چندان شده است . سیستم عامل کامپیوتر یک نرمافزار است. پس از پایان خدمات نیز سیستم شما یک بار توسط تعمیرکار بررسی میشود تا مطمئن شوید مشکل رفع شده است. ولی بعضی مواقع هم است که با راهنمایی از راه دور نمیتوانید مشکل کامپیوتری خود را حل کنید و باید متخصص کامپیوتر در محل حضور پیدا کند تا تمام ایرادات را به صورت تخصصی بررسی و حل کند. این کاری است که تکنسین های تعمیر رایانه و تجهیزات جانبی در زودکمک انجام می دهند. اگر اطلاات مهمی بر روی هارد شما می باشد می توانید از تکنسین مربوطه بخواهید تا هارد دستگاه را باز کزده و به شما تحویل دهد. شما با بهره مندی از خدمات نیوتعمیر برای اولین بار میتوانید از تخفیفات ویژه نیز استفاده نمائید. کامپیوترها با همه محاسنی که دارن و باعث شدن تا زندگی و کسب و کارها راحت و لذت بخش تر بشه، اما خدانکنه که به مشکل برخورد کنن. معمولا در صورت بروز مشکل در این بخش دستگاه خاموش شده و یا هنگ میکند .

از آنجایی که جا به جایی کامپیوتر ممکن است طبق مسافت هزینه بر باشد، بنابراین شما هنگامی که کارشناس را خبر میکنید تا در منزل مشکل کامپیوتر شما را رفع کند، دیگر نیازی نیست هزینه ای بابت جا به جایی پرداخت کنید. سیستم قفل کرده است: کامپیوتر را یکبار خاموش کنید و پس از چند دقیقه مجددا آن را روشن کنید. اصلی ترین مزیتی که با بهره مندی از تعمیرات کامپیوتر در محل میتوان از آن بهره مند شده صرفه جویی در زمان است. پس از آن منتظر تماس همکاران ما بوده و در زمان تعیین شده، در آدرس حضور داشته باشید. شرکت اپل، در سال ۲۰۰۸، با مطرح شدن این برند بهعنوان یکی از پرفروشترین لپتاپهای آمریکا توسط گروه NPD، نایل به یکی از اهداف اصلی خویش شد. حالا تصور کنید که فقط بخاطر یک نرم افزار ساده مجبور بشین همه دردسرهایی که گفته شد رو به جون بخرین .

حالا به فرض اینکه تشخیص دادین که مشکل چیه و مشخص شد که مشکل از کیس کامپیوتره. تصور کنید که ناگهان سیستم کامپیوتری شما از کار بیفته، کامپیوتر شما روشن نشه، یا روشن بشه اما مانیتور تصویر نداشته باشه. رایانهتان مدام خاموش و روشن میشود؟ همه مواردی که عرض کردم برای زمانیه که کامپیوتر شما خراب باشه یا روشن نشه. در صورتی که نیاز دارید کارشناس ما در محل کامپیوتر و لپ تاپ شما را تعمیر کند میتوانید با ما تماس بگیرید تا در سریعترین زمان ممکن کارشناس ما در محل حاضر شده و سیستم کامپیوتری شما را مورد بررسی قرار دهد. در این مرکز، تعمیرات لپ تاپ و انواع بردهای الکترونیکی با تجهیزاتی پیشرفته و مدرن و ابزارآلات لحیمکاری پیشرفته و روز دنیا انجام میپذیرد. بدین ترتیب هزینه تعمیرات لپ تاپ در محل بر اساس نوع ایراد که سخت افزاری یا نرم افزاری است باید بررسی شود. برای اطمینان خاطر مشتریان گرامی کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان مرکز تعمیرات کامپیوتر دارای گارانتی معتبر است. اگر ایراد از قسمت سخت افزار کامپیوتر باشد، تعمیرات سیستم کامپیوتر می تواند شامل تعمیر یا تعویض قطعات کیس باشد. در اینصورت باید از تعمیرکاری حرفه ای کمک بخواهید . امداد کامپیوتر مرکز ارائه دهنده خدمات کامپیوتری در محل در تهران به صورت تخصصی با متخصصین مجرب و حرفه ای با قیمت مناسب است، اگر سیستم کامپیوتری شما از نظر سخت افزاری و نرم افزاری دچار مشکل شده و نیاز به بررسی تخصصی برای راه اندازی مجدد دارد و یا اینکه اگر ویندوز کامپیوتر شما بالا نمی آید و اتوماتیک ریستارت میشود ، اگر ویندوز کامپیوتر یا لپ تاپ شما ویروسی شده و نیاز به بررسی ویروس و پاک کردن ویروس از روی هارد و بازیابی اطلاعات دارید تنها با تماس با امداد کامپیوتر میتوانید از این خدمات با قیمت مناسب با کیفیت بالا استفاده کنید.

همچنین خدمات امداد کامپیوتر تهران آمادگی خود را جهت نگهداری و پشتیبانی نرم افزاری و سخت افزاری از سیستمهای کامپیوتری و سایت مدارس , سازمانها و کلیه مراکز دولتی و خصوصی با عقد قرارداد سالیانه اعلام میدارد. امداد کامپیوترآماده ارائه خدمات نصب ویندوز با برنامه های کاربردی و مهندسی و تخصصی و کاربردهای شخصی و تعمیر کامپیوتر در محل ، تعمیر لپ تاپ در محل برای اداره و در محل در سریعترین زمان ممکن در تهران است. مهمترین امتیاز در مورد سرویس ما این است که خدمات ما همیشه با گارانتی و پشتیبانی است! ما تمام موارد را در رایانه شما و مشکل کامپیوتری شما را بررسی خواهیم کرد . تعمیرات مک بوک اپل با تعمیرات مک بوک در نمایندگی اپل لپ تاپ خود را برای همیشه بیمه کنید! کلیه قطعات مانند آرشیو بایوس مادربردها و آی سی های IO برای تعمیرات موجود میباشد. گذشته از اتلاف زمان و انرژی، ریسکهای تعمیر رایانه در تعمیرگاه (خصوصا تعمیر کیس کامپیوتر) مثل ریسک خسارتهای فیزیکی، انتظار طولانی برای تعمیر، عدم آگاهی از علت خرابی و نحوه تعمیر را هم نباید فراموش کرد. شما با استفاده از دوربین های مدار بسته می توانید به گونه ای محیط مورد نظرتان را تحت نظر قرار دهید و بررسی کنید که این کار به هیچ عنوان به وسیله نیروی انسانی قابل انجام نیست و یا اگر هم قابل انجام باشد هزینه های ان چند ده برابر بیشتر از راه اندازی دوربین مدار بسته است .