v

دوره تعمیر سخت افزاری و نرم افزاری

از سخت افزارهای اصلی کامپیوتر می توان به هارد، رم، cpu، گرافیک پاور و مادربرد اشاره کرد. تقریباً تمام رایانه های رومیزی از بخش هایی تشکیل شده اند که می توان به راحتی جایگزین یا و بروزرسانی شان کرد. تکنسین های این مرکز به نحوی دستگاه شما را تعمیر می نمایند که ، از مراجعه به سایر نمایندگی ها بی نیاز خواهید شد . لازم به ذکر است ، کارگاه های تعمیراتی این مرکز به صورت تفکیک شده طراحی شده اند . زیرا ، این بخش دربرگیرنده ی مقالات عمومی و تخصصی می باشد . تعدادی از زبده ترین کارشناسان برای فراهم کرن مقالات تعمیرات کامپیوتر دل انتخاب شده اند . نمایندگی دل در مرکز یا در محل کار یا منزل شما ، تمامی خدمات مربوط به تعمیر دستگاه را انجام می دهد . لازم به ذکر است ، تمامی خدمات تعمیر در این مرکز به همراه گارانتی به مشتریان محترم ارائه می گردد . تکنسین های مجرب مرکز تعمیرات دل ، جدیدترین اخبار در رابطه با تعمیرات کامپیوتر دل را گرداوری کرده اند .

کارشناسان نمایندگی دل با بهره گیری از علم نوین خود ، به فراهم کردن این اخبار پرداخته اند . کارآموز دوم: چیزی که ایران تعمیرات رو متمایز میکنه اینه که برای ما کارآموزان شهرستانی هم شرایط کامل اسکان رو فراهم میکنه. زمانی که یک شخص بنا به شرایط اقتصادی و افزایش قیمتها تصمیم به خرید اقتصادی میگیرد و در نتیجه تصمیم می گیرد که بجای خرید قطعه نو ، دست دوم و کار کرده ان قطعه را تهیه کند . سفیران زودکمک به آدرسی که ارائه می دهید می آیند و اقدامات لازم برای ترمیم دستگاه را انجام می دهند. لازم به ذکر است ، تکنسین های این مجموعه ابتدا دستگاه معیوب را آنالیز کره سپس در جهت رفع ایراد آن اقدام می نمایند . ما در آچارباز به کمک کارشناسان با تجربه خود، با بررسی دقیق سیستم، قطعه معیوب را شناسایی کرده و اختلال سیستم را برای همیشه، برطرف میکنیم. کارشناسان کامپیوتر در تعمیرات کامپیوتر پایتخت میتوانند این کار را برای شما انجام دهند. در ایرادات نرم افزاری، اغلب کارشناسان با تعمیر کامپیوتر انلاین یا تعمیر کامپیوتر از راه دور و اصلاح تنظیمات، مشکل را حل میکنند. مشکلات مربوط به سخت افزار کامپیوتر گستردهاند و این مشکلات معمولا با یک نشانه همراهند که تشخیص ریشه مشکل را برای کارشناسان تعمیر کامپیوتر تهران میسر میکند.

امداد رایانه تهران دارای ده ایستگاه کاری در نقاط مختلف تهران، آماده خدمت رسانی به مشتریان است و به محض تماس شما، کارشناسان در مدت زمان کمتر از یک ساعت و بدون دریافت هزینهای در شهر تهران در محل حاضر خواهند شد. خدمت دیگری که شرکت کهکشان کامپیوتر (pcgalaxy) انجام می دهد راه اندازی شبکه های کامپیوتری و رفع عیوب شبکه های کامپیوتری در محل است . چرا باید از طریق فرآیند قطع کردن تمام سیمها،و بسته بندی کامپیوتر باعث میشود شما هم هزینه و وقت خود را از دست دهید، تکنسین های ما در محل حاضر می شوند و مشکلات کامپیوتری شما را به صورت تخصصی تعمیر میکنند. شما میتوانید با شمارههای زیر تماس بگیرید و مشکلات سیستم خود را مطرح کنید. پس اگر کارت گرافیک شما قابل تعمیر باشد، کارشناس ابتدا تعمیر کارت گرافیک را پیشنهاد میدهد. کار نکردن پورت usb: اگر با ریاستارت کردن مشکل حل نشد، درایور را یک بار حذف و مجددا نصب کنید. نصب برنامه های لپ تاپ در محل ، نصب ویندوز های لپ تاپ در تهران ، نصب ویندوز مجازی در داخل ویندوز ۱۰ ، ویندوز ۸ ، ویندوز ۷ …

نصب هارد درایو شامل کلونینگ / کپی کردن هارد دیسک قدیمی به جدید و نصب ویندوز ® زمانی که قابل اجرا است. حتی برای نصب بعضی از نرم افزارهای کاربردی ممکن است نیاز به متخصص نرمافزاری داشته باشید. سایتهای دارای اینماد حقوق مصرف کننده را به رسمیت میشناسند و شما میتوانید با خیال راحت از این سایتها خرید و یا خدمات خود را به آنها بسپارید. با استفاده از خدمات تعمیرات کامپیوتر در منزل خیالتان راحت خواهد بود چون هم کار در منزلتان و در حضور شما انجام میشود و هم تمام تایم متخصص در اختیار شما است و انجام کار شما در اولویت است. اساتید کلاسها و دورههای ایران تعمیرات همگی کهنه کار و متخصص هستند و میتوانند تمامی تجربه خود را در اختیار شما قرار دهند. کلاسهایی که ما در ایران تعمیرات برگزار میکنیم، مانند کلاس تعمیر کامپیوتر، کامل و جامع هستند و تمامی جنبههای آموزشی موضوع را در بر میگیرند. این مسئله در نهایت علاوه بر خرابی پاور، خرابی قطعاتی چون مادربرد، هارد، کارت گرافیک و مواردی از این دست را در پی خواهد داشت. قطعاتی مانند رم، هارد، مادربرد، کارت گرافیک و … هزینه تعمیر کارت گرافیک، اغلب کمتر از هزینه خرید این قطعه، برای شما خواهد بود.