v

خدمات تخصصی تعمیر کامپیوتر در محل [گارانتی]

یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط “شهر سرویس” تعمیر کامپیوتر در محل مورد نظر مشتری و در حضور وی است. پس از ثبت درخواست متخصصین تعمیر کامپیوتر حاضر در “شهر سرویس” برای شما قیمت پیشنهادی خود را ارسال میکنند. در این مرکز تعمیرات مادربرد گيگا بايت (Gigabyte) , تعمیر مادربرد اسوس یا ایسوز (ASUS) ,تعمیر مادربرد ايلايت (Elite Group ECS) , تعمیرات مادربرد ام اس آی (MSI) ,تعمیر مین برد ازراك (Asrock), تعمیرات تغذیه مادربرد, آلباترون (Albatron) , تعمیرات مین برد لپ تاپ , تعمیرات مادربرد سرور اچپی , تعمیرات مادربرد اينتل (intel) , تعمیرات مینبرد سرور و تعمیرات مین برد دستگاههای ATM و تعمیر مادربرد کامپیوترهای آل این وان ALL in one و تعمیر مادربرد مینی پی سی Mini PC انجام پذیر است. گارانتی مادربرد گیگابایت شرکت آواژنگ و گارانتی مادربرد ایسوس شرکت سازگار ارقام است. سرویس حضور متخصصان رایابان در محل برای تعمیر کامپیوتر رایگان است. امداد رایانه تهران دارای ده ایستگاه کاری در نقاط مختلف تهران، آماده خدمت رسانی به مشتریان است و به محض تماس شما، کارشناسان در مدت زمان کمتر از یک ساعت و بدون دریافت هزینهای در شهر تهران در محل حاضر خواهند شد.

یکی از خدماتی که در این زمینه وجود دارد، جنرال سرویس است این سرویس شامل سرویس فن ها و روغن کاری فن ها و رفع ایرادات جزئی میباشد که باید بصورت دوره ای حتما انجام گردد تا از فشار و گرما بر قطعات جلوگیری شود. حتی در بسیاری از مواقع به ویژه در روزهای کرونایی که اکثر ارگانها به صورت دورکار فعالیت دارند، وابستگی کاری به کامپیوتر میتواند در صورت بروز مشکل شما را کلافه کند. که در این مواقع تعمیرات کامپیوتر در محل بهترین و سریع ترین راه کار است. در کنار بررسی مبالغ پیشنهاد شده برای تعمیرات کیس کامپیوتر، میتوانید به پروفایل هریک از متخصصان مراجعه کنید، و از تخصص و مهارت آنها مطمئن شوید. در صورتی که به دنبال مرکزی معتبر هستید که کارهای مربوط به تعمیر و یا امنیت سیستم شما را با کمترین هزینه در محل انجام دهد، ما در خدمت شما هستیم. رایابان مفتخر است کارشناسان خبره و کاربلدی را با آموزش های خود تربیت کرده است.شما با ثبت سفارش تعمیر کامپیوتر خود در رایابان کار را به متخصصان متعهد ما میسپارید. مژده به عزیزان تهرانی: تعمیر کامپیوتر بدون هزینه ایاب و ذهاب و کاملا رایگان، با ثبت آدرس و شماره تماس فقط از طریق فرم زیر پذیرفته می شود.

رایابان خدمات خود را حداقل دو ساعت پس از دریافت سفارش و در ساعات اداری در محل شما ارائه می دهد. تعمیر کامپیوتر در محل و در اصفهان به صورت تخصصی با کارشناسان مجرب آماده خدمت رسانی به شما است، جهت ثبت درخواست آنلاین یا تماس با کارشناسان ما بر روی دکمه زیر کلیک نمایید. حتما به طور مرتب میبایست کامپیوتر را سرویس کنید. همچنین قبل از اعزام کارشناس، حدود هزینهها را با شما هماهنگ میکنیم. مشاوره و پشتیبانی تلفنی: قبل از اعزام کارشناس و در صورت امکان تلاش میکنیم مشکل بوجود آمده را تلفنی برطرف کنیم. تا مشکلات گسترده تری برای سیستم شما ایجاد نشود.تعمیر کامپیوتر در محل و در اصفهان به روزرسانی، نصب نرم افزارهای مورد نظر و سایر خدمات عیب یابی توسط تکنسین نیوتعمیر انجام میگیرد. از اینرو آشنایی باچگونگی تعمیر آنها برای دارندگان آن یک امر ضروری بهنظر میآید.در صورت یادگیری تعمیر کامپیوتر و تجهیزات جانبی آن افراد می توانند کسب و کار و درآمد خوبی از این مهارت داشته باشند.همچنین در صورت عدم اشتغال به تعمیرات کامپیوتر می توانند با تعمیر کامپیوتر و تجهیزات جانبی معیوب خود و خانواده از پرداخت هزینه های بالای تعمیر جلوگیری کرده و به اقتصاد خانواده کمک کنند.همچنین بدلیل وجود فایل های شخصی در این گونه دستگاه ها افراد علاقه دارند خودشان قادر به تعمیر کامپیوتر شخصی خود و تجهیزات جانبی آن باشند.

در صورت بروز مشکل در اسرع وقت آن را رفع نمائید. توجه داشته باشید که ممکن است در حین تعمیر، تکنسین تشخیص دهد که نیاز به تعویض قطعه یا قطعاتی است. همچنین با توجه به نظرات و امتیازات مشتریان قبلی از میزان رضایت و یا عدم رضایت آنها اطلاعات خوبی به دست آورید. تعمیرات کامپیوتر از راه دور از طریق برنامه های کاربردی ریموت دسکتاپ – متخصصین ما خدمات تعمیر کامپیوتر از راه دور را برای پاک کردن ویروس ها و نرم افزارهای مخرب و همچنین حل همه انواع مسائل مربوط به نرم افزار فراهم می کند. تنها با یک تماس، کار تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر شما در منزل و یا محیط کارتان در کوتاهترین زمان ممکن انجام می شود. ضربه خوردن به کامپیوتر، بالا رفتن دمای کیس و بروز نوسانات سبب مشکل در هارد میشود . زیرا لپ تاپ یا کیس خود را به تعمیرگاه دیگری انتقال نمیدهید.