v

خدمات تخصصی تعمیر کامپیوتر در محل [گارانتی]

توجه: باز کردن پانل پایین رایانه لپ تاپ ممکن است ضمانت نامه را باطل کند. منتظر بمانید تا رایانه شما بازیابی را به پایان برساند (این روند را قطع نکنید). بنابراین تعمیر فن اهمیت بسیاری در روند تعمیر کامپیوتر دارد. بنابراین در صورتی که این سمت خراب شود، معمولا سرعت پردازش در کامپیوتر کاهش پیدا میکند . مقدار این حافظه و میزان باس آن تأثیر بسیار زیادی در سرعت کامپیوتر دارد. هر کدام از این اجزا نیز از تعداد زیادی قطعه تشکلیل شده است که ممکن است هر کدام از این قطعات دچار مشکل شده و خرابی شود. و یا شرایطی را ایجاد می کند که شرکت ناچارا تا رفع اختلال شبکه ناچار است هزینه های مختلف و گاها زیادی را متحمل شود تا فعالیتی که انجام می دهد را دچار مشکل نکند. پاور برق شهری را به جریان استاندارد و مناسب برای دیگر قطعات تبدیل می کند. کیس کامپیوتر یک جعبه فلزی است که قطعات اصلی کامپیوتر روی آن سوار میشود و بسته به قطعات مورد نظر شما اندازه های مختلفی دارد. رم کامپیوتر یک حافظه جانبی و موقت است که وظیفه اجرای برنامه ها را بر عهده دارد. از این رو شرکت کهکشان کامپیوتر (pcgalaxy) تصمیم بر انجام فعالیتی گرفت تا کلیه خدمات را به صورت حضوری و در محل که تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل یکی از انهاست را برای جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه افراد و شرکتها با مجموعه ای از بهترین متخصصان و کارشناسان انجام دهد .

اگر لپ تاپ شما هنوز تحت گارانتی است ، با سازنده یا محل فروش تماس بگیرید و ببینید چه کاری برای رفع گرمای لپ تاپ خود باید انجام دهید. برای اطلاع از میزان دقیق هزینه شرکت در این دوره با همکاران ما تماس بگیرید. مراحل تعمیر کامپیوتر در محل به این شکل است که شما بوسیله یکی از راه های ارتباطی که در صفحه تماس با ما ی وب سایت درج شده با ما تماس برقرار می کنید و با ذکر اشکالات بوجود آمده کامپیوتر شخصی خود، هماهنگی های لازم برای مراجعه حضوری انجام می گیرد. رایابان مفتخر است کارشناسان خبره و کاربلدی را با آموزش های خود تربیت کرده است.شما با ثبت سفارش تعمیر کامپیوتر خود در رایابان کار را به متخصصان متعهد ما میسپارید. باتوجه به اهمیت و نقش پر رنگ کامپیوتر در زندگی، تعمیر کامپیوتر در منزل تهران یکی از مهمترین نیازهایی است که ممکن است برای هر کسی به وجود آید. پر واضحه که باید زحمت حمل کیس یا لپ تاپ به تعمیرگاه مورد اعتماد رو برای خودتون هموار کنید.

همچنین می توانید از برنامه های شخص ثالث رایگان مانند Memtest86 برای آزمایش حافظه خود ، CrystalDiskInfo برای آزمایش درایوهای سخت خود و HWinfo برای آزمایش درایوها و وسایل جانبی دیگر استفاده کنید. در صورت اتصال هر دستگاه USB را از برق جدا کنید و ببینید آیا خطا برطرف می شود. و این امر باعث شده تا کسانی که از دستگاه های اپل استفاده می کنند به اشتباه به این فکر بیفتند که دستگا ه های شرکت اپل فقط از سیستم عامل اپل مکینتاش پشتیبانی می کنند و امکان نصب هیچ سیستم عامل دیگری بر روی مک بوک (Macbook) ها و آی مک (Imac) های اپل وجود ندارد . کیسهای خانگی، کیس های معمولی هستند که فقط بطور ایستاده قابل استفاده اند. مینی کیسها، کیس های کوچکی هستند که بطور خوابیده یا ایستاده قابل استفاده هستند و اندازه کوچکی دارند. پس اگر کارت گرافیک شما قابل تعمیر باشد، کارشناس ابتدا تعمیر کارت گرافیک را پیشنهاد میدهد.

تجربه ثابت کرده یکی از اصلی ترین علل بروز خرابی در کارت گرافیک و البته سایر قطعات سخت افزاری، حرارت و رطوبت ناسازگار با دستگاه است. در ایرادات نرم افزاری، اغلب کارشناسان با تعمیر کامپیوتر انلاین یا تعمیر کامپیوتر از راه دور و اصلاح تنظیمات، مشکل را حل میکنند. همچنین قبل از اعزام کارشناس، حدود هزینهها را با شما هماهنگ میکنیم. البته توصیه میکنیم این کار را خودتان انجام نداده و به متخصص واگذار کنید. به پیشنهادها و کدهای مرجع توجه کنید. برنامه ای را که می خواهید حذف نصب کنید ، حذف کنید و به سطل زباله در Dock بکشید. همچنین بررسی کنید که فن یا سیستم خنک کننده به درستی کار می کند یا خیر. روی منوی شروع Windows کلیک کنید. Uninstall را کلیک کنید. روی برنامه ای که بیش از حد از حافظه یا CPU استفاده می کند کلیک کنید. اگر رایانه شما بیش از حد گرم می شود ، آن را باز کنید و اطمینان حاصل کنید که تمام گرد و غبار از داخل کامپیوتر پاک شده و از تهویه مناسب برخوردار است. برنامه هایی را که بیش از حد از CPU یا حافظه استفاده می کنند ، ببندید.