v

تعمیر کیس کامپیوتر و عیب یابی آن در شیراز – بانک نرم افزار مرکزی

نصب مجدد ویندوز: بسیاری از حرفهای ها دوست دارند سیستم را با حذف و نصب مجدد ویندوز پاکسازی کنند. اگر دوست ندارید این تحقیقات و پرسش ها را خودتان انجام دهید، خوشبختانه ما این کار را برای شما انجام دادهایم. انجام برخی از به روزرسانی های کامپیوتر بسیار ساده است. این کار می تواند بسیار وقت گیر باشد و اگر رایانه از قبل آلوده شده باشد، هیچ تضمینی برای حذف قطعی این بدافزار ها وجود نخواهد داشت. ما متخصصین تعمیرات کامپیوتر را به محل کار شما اعزام می کنیم و تا مشکلات کامپیوتری روزانه شما را برطرف کنند. خدمات تعمیر کامپیوتر ما با توجه به نیاز کاربران در تهران خدمات کامپیوتری در محل را راه اندازی کرده تا مشتریان در هر نقطه ای از تهران بتوانند در منزل یا در محل کار خود کامپیوتر خود را توسط متخصصین کامپیوتر تعمیر شود، خدماتی که ما ارائه می دهیم از نطر کیفیت و قیمت همیشه مورد قبول مشتریان بوده و برای مشتریان ما این امکان در امداد کامپیوتر به وجود آمده تا از خدمات گارانتی تعمیر و خدمات پشتیبانی تعمیر در محل استفاده کنند. تمامی افرادی که از کامپیوترها برای کارهای خود استفاده میکنند، نیازمند پشتیبانی فنی خواهند بود زیرا شاید کاربران و مهندسین استفاده کننده بسیار حرفهای کامپیوتر به عنوان مثال طراح معمار حرفهای باشند که با نرم افزارهای مخصوص به طراحی و ایجاد پروژه مشغول هستند ولی الزاماً یک تعمیرکار کامپیوتر نبوده و در صورتی که کامپیوترشان دچار مشکل فنی در هر بخش چه سخت افزاری یا نرم افزاری شود کارشان به اختلال خواهد افتاد.

وقت کافی برای بردن سیستم به تعمیرگاه را نداشته باشید و کارهای شما نیز باید سریعا رفع شود. برای استفاده از خدمات کامپیوتر تهران نیز باید تعمیرکاری پیدا کنید که به تعمیر کامپیوتر تسلط کامل داشته باشد و عیب یابی و رفع مشکل سیستم شما را با دقت و تمرکز بالا انجام دهد. قابل ذکر است که تمامی قیمت های بالا حدودی بوده و قیمت دقیق پس از انجام کار قابل محاسبه است. اگر رایانه شخصی شما به هیچ وجه روشن نمی شود – حتی یک نور در آن روشن نیست ، پس باید برای تعمیر کیس کامپیوتر بخش منبع تغذیه را برای حل مشکل بررسی کنید. پس از تشخیص لپ تاپ نوع اشکال پیش آمده در لپ تاپ، دستگاه جهت دریافت تعمیر، به یکی از دو پارت تعمیر سخت افزاری یا نرم افزاری و یا هردو تحویل داده می شود. مگر اینکه نوسان برق و یا ضربه باعث غیر قابل تعمیر شدن آن شود؛ و یا اطلاعاتتان از بین برود. اگر از محافظ برق استفاده نمایید، می توانید در این مورد مقدار زیادی پیشگیری ایجاد کنید. اگر ویندوز را نصب کردید، می توانید از دیسک نصب ویندوز استفاده کنید.

“Performance Monitor” را تایپ کنید و روی Performance Monitor کلیک کنید. باید به این نکته توجه داشت که نصب ویندوز باعث پاک شدن تمامی اطلاعات موجود بر روی درایو C خواهد شد ( درایوی که سیستم عامل بر روی آن نصب میگردد ) و این درایو دسکتاپ را نیز شامل میشود. با کلیک روی لینک مقالات desktop لنوو و دیگر مقالات مقاله مدّنظرتان را مطالعه نمایید. هدف دیگر اورژانس کامپیوتر تهران این است که علاوه بر تعمیر کامپیوتر در محل ، تعمیر لپ تاپ در محل را نیز انجام بدهد. اگر این کار را در یک رایانه جدید انجام دهید، مراقب باشید تا هیچ درایور سخت افزاری را پاک نکنید. حتی اگر در رایانه شما مشکلات دیگری مانند خرابی پرونده (file corruption) یا خطاهای عجیب غریب دیگری وجود داشته باشند، با این کار این مشکلات هم رفع می شوند. البته به نوعی ریسک بالایی نیز دارد چون خرابی آن می تواند، کل قطعات کیس را تحت تاثیر قرار دهد و باعث سوختن قطعات در صورت عبور جریان بالا گردد! قطعات ذکر شده قطعاتی هستند که بیشترین خرابی را در میان قطعات دیگر دارند. از دیگر موارد خرابی رایتر، نخواندن cd ,dvd می باشد، که بعلت ضعیف شدن لنز می باشد.

افراد دیگر ممکن است زمانی که سرعت رایانه کند شد، آن را به محل تعمیر رایانه و کامپیوتر ببرند. عدم نیاز به جا به جایی کامپیوتر: با توجه به این که ممکن است جا به جایی کامپیوتر برای شما هزینه های اضافی داشته باشد، با استفاده از این خدمات دیگر نیازی به جا به جایی سیستم ندارید. ما از هر دو محصول استفاده کردیم و نتیجه بسیار خوبی حاصل شد. همانطور که مستحضر هستید کاربران این مرکز را تمامی افراد اعم از افراد عادی و متخصص تشکیل داده اند. برخی از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان این مرکز عبارت است از: بررسی همه جانبهی صفحه نمایش کامپیوتر به منظور پیشگیری از سوختگی پیکسل یا ضعیف و کم نور شدن فلورسنت و مشکلات هایولتاژ، بررسی همه جانبه هارد از نظر صحت سیلندر و مکانیک هارد کامپیوتر، خدمات تخصصی تعمیرات و تعویض صفحات نمایش اعم از LCD و LED انواع کامپیوتر، ترمیم و تعمیر هارد دیسک کامپیوتر، بازیابی اطلاعات و تست سلامت انواع هارد دیسک، تعمیرات و بازیابی باتری انواع کامپیوتر و… تعمیرات کامپیوتر از راه دور از طریق برنامه های کاربردی ریموت دسکتاپ – متخصصین ما خدمات تعمیر کامپیوتر از راه دور را برای پاک کردن ویروس ها و نرم افزارهای مخرب و همچنین حل همه انواع مسائل مربوط به نرم افزار فراهم می کند.