v

تعمیر کامپیوتر در محل – خدمات کامپیوتر در محل – کهکشان کامپیوتر

مشاوره و پشتیبانی تلفنی: قبل از اعزام کارشناس و در صورت امکان تلاش میکنیم مشکل بوجود آمده را تلفنی برطرف کنیم. و در زمانی گه شخص درخواست داده کارشناس را به محل اعزام می کند . در آخر نیز مبلغی به عنوان اجرت به فاکتور هزینه تعمیر کامپیوتر اضافه میشود. چنانچه در پی تعمیر تخصصی و بی نقص انواع رایانه و تجهیزات مرتبط با آن هستید، زود کمک در خدمت شماست. خدمات چاپگر های اچ پی . لذا یافتن راهی برای تعمیر رایانه خانگی بدون نیاز به رفتن تعمیرگاه یکی از درخواست های افراد است. کامپیوترها به دلیل قابل ارتقا بودن و قدرت بیشتر در انجام امور، بسیار پرطرفدار هستند، اما این قابلیتها و قدرت بالا باز هم مانع از خرابی کامپیوترهای خانگی نمیشود. لپ تاپ ها اگر چه سیستم های قابل حمل هستند، اما برای افزایش قدرت و ارتقا قابلیت پایینی دارند. در بیش از نیمی از موارد اطلاعاتی که ذخیره می شوند از اهمیت بسیار زیادی برای ان شخص ، شرکت ، موسسه ، سازمان و … تمامی اطلاعات و فایل های شما به روی هارد کامپیوتر ذخیره سازی می شود. برخی افراد به جای مراجعه ی حضوری به تعمیرگاه از خدمات تعمیر کامپیوتر در منزل تهران استفاده می کنند و تعمیرکار با حضور در محل به بررسی و حل مشکل کامپیوتر می پردازد.

جابجایی کامپیوتر و انتقال آن به تعمیرگاه دردسرهای مختص به خود را دارد که استفاده از خدمات تعمیرات کامپیوتر در محل تهران می تواند این مشکلات را حل کند و پروسه ی تعمیر کامپیوتر را آسان سازد. تمامی قطعات و تراشه های دیگر کامپیوتر به روی مادربرد نصب می شود. برنامههای کاربردی که به روی سیستم عامل نصب میشوند هم نرم افزار هستند. PC یا کامپیوترهای خانگی از نظر قیمت و قابلیت ارتقا، معقول تر هستند و به راحتی قابل تهیه می باشند و در محل هایی همچون: دفاتر، منازل و مدارس به کار گرفته می شوند. خدمات عیب یابی و تعمیر لپ تاپ در محل موجب صرفه جویی در زمان شما می شود. مرکز تخصصی خدمات تعمیر کامپیوتر در تهران و کرج، با اعزام نیروی متخصص به همراه وسایل و لوازم مورد نیاز به محل مورد نظر شما، در اسرع وقت اقدام به عیب یابی و تعمیر کامپیوترتان میکند. برای استفاده از خدمات کامپیوتر تهران نیز باید تعمیرکاری پیدا کنید که به تعمیر کامپیوتر تسلط کامل داشته باشد و عیب یابی و رفع مشکل سیستم شما را با دقت و تمرکز بالا انجام دهد.

اگر نیاز به نصب ویندوز (ویندوز اورجینال اصلی ) همراه با نرم افزارهای اصلی ویندوز دارید؟ تنها با تعویض ویندوز یا نصب نرم افزار های خاص دوباره بر روی سیستم مشکل کامل رفع خواهد شد. همه شهروندان ایران مطلع هستند که اگر قطعات الکترونیکی وارداتی باشند نوسان قیمت دلار روی قیمت کالایی که از قطعات الکترونیکی وارداتی استفاده می کنند تاثیر خواهد گذاشت در نتیجه با بالا رفتن قیمت دلار قیمت کالا های الکترونیکی هم افزایش خواهد یافت . هر کدام از این وسایل و قطعات میتواند در طول زمان و با استفاده مکرر دچار خرابی و مشکل شود. خدمات در محل مشکل هدر رفت زمان را حل کرده و باعث شده تا افراد بدون مراجعه به مراکز خدماتی مشکل خود را در کمترین زمان و به بهترین و مطمئن ترین شکل ممکن حل کنند. زندگی هاو فعالیت ها ی امروزی بگونه ای توسعه پیدا کرده که بدون شک وقت از اهمیت بسزایی در ان برخودار است ، از این رو ما نیاز داریم تا کارهایمان را در کمترین زمان انجام دهیم .

از این رو، با تعداد زیادی درخواست تعمیر مواجه خواهیم بود و بدین منظور، طیف گسترده ای از راه حل های رایانه و فناوری برای صاحبان کسب و کار و کاربران خانگی شخصی را ارائه می دهیم. زمانی که برای سیستم شما مشکل نرم افزاری پیش امده باشد ، برای مثال اگر سیستم عامل شما دچار مشکل شده باشد . هنگ کردن مداوم کامپیوتر اگر با ترفندهای نرم افزاری رفع نشود، میتواند نشان دهنده معیوب بودن کارت گرافیک، هارد درایو و یا RAM سیستم شما باشد. به هم ریختن رنگها، ارائه تصویر سیاه در صفحه نمایش، گیر کردن تصویر، باد کردن و خال زدگی چیپ گرافیک، بوق زدن هر دو سمت خازن های سرامیکی smd دور تا دور چیپ در تست سلامت چیپ، ایجاد خطوط افقی، سفید و یا مات شدن صفحه نمایش، ریست شدن و نمایش ارور Blue Screen پس از نصب درایور گرافیک و نمایش تصویر به رنگ آبی نیز هم دیگر نشانه هایی هستند که به شما هشدار می دهند زمان تعمیر کارت گرافیک کامپیوتر یا تعویض آن فرا رسیده است. اگر کارت گرافیک درست کار نکند، مشکلاتی در تصویر ایجاد می شوند. اگر نیاز به تعمیرات کامپیوتر در محل در هر نقطه ای از تهران و کرج دارید و نیاز به تعمیر کامپیوتر توسط متخصصین کامپیوتر دارید.