v

تعمیر کامپیوتر در محل – خدمات کامپیوتر در محل – کهکشان کامپیوتر

همه شهروندان ایران مطلع هستند که اگر قطعات الکترونیکی وارداتی باشند نوسان قیمت دلار روی قیمت کالایی که از قطعات الکترونیکی وارداتی استفاده می کنند تاثیر خواهد گذاشت در نتیجه با بالا رفتن قیمت دلار قیمت کالا های الکترونیکی هم افزایش خواهد یافت . آموزش در محل یکی از کارهایی است که در جوامع امروزی بسیار کاربردی و بصرفه بوده و در کاهش هزینه و صرفه جویی در زمان تاثیر بسزایی دارد ، که بخشی از تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل را شامل می شود . زندگی هاو فعالیت ها ی امروزی بگونه ای توسعه پیدا کرده که بدون شک وقت از اهمیت بسزایی در ان برخودار است ، از این رو ما نیاز داریم تا کارهایمان را در کمترین زمان انجام دهیم . خدمت دیگری که شرکت کهکشان کامپیوتر (pcgalaxy) برای مشتریان خود انجام می دهد تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ و کامپیوترهای رو میزی در محل می باشد،که بخشی از تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل را شامل می شود. خدمت دیگری که شرکت کهکشان کامپیوتر (pcgalaxy) ارائه می کند تعمیرات سخت افزاری و رفع عیوب نرم افزاری سیستم عامل دستگاهای اپل مانند ( آی مک (Imak) ، مک بوک (Macbook) ،مک بوک پرو (MacBook Pro) ، آی فون (Iphone) ، آی پد (Ipad)، آی پاد (Ipod) ) در محل می باشد ، که بخشی از تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل را شامل می شود .

سیستم های کامپیوتری همیشه مشکلات و ایراداتی دارند که باید به صورت لحظه ای برطرف شوند. اگر موس شما با سیم یا بی سیم هم باشد مشکلات دیگری می تواند از قبیل عدم اتصال برای آن پیش بیاید. به مجموعه عملیاتی که برای اتصال مجموعه ای از کامپیوتر ها به یکدیگر انجام می شود اصطلاحا شبکه کردن ، نصب شبکه و یا راه اندازی شبکه گفته می شود . در برخی از موارد هم افراد به علت مشغله کاری زیاد و نداشتن زمان و شرایط رفتن به اموزشگاه ها بهترین گزینه ای که برای شرایط خود در نظر می گیرند اموزش در محل می باشد. خب این افراد با توجه به تغییرات صورت گرفته در شرکت و نیاز شرکت به نیروی متخصص تر و فردی که بتواند با سیستم جدید و مدرن شرکت کار کند مجبور هستند تا خود را به روز کنند تا بتوانند وظیفه مورد نظر خود را انجام دهند اما خب با توجه به این که نمی توانند کار خود را رها کرده و به دنبال اموزش باشند ، نیاز دارند تا اموزش را بگونه ای که با زمان و شرایط انها هم خوان و مناسب می باشد دریافت کنند .

به این منظور این شرکتها برای مدیریت خیل عظیمی از سیستم های کامپیوتری که برای فعالیتشان از انها استفاده می کنند کامپیوتر ها را به یکدیگر متصل می کنند تا بتوانند بسیار بهتر و بهینه تر از کامپیوترها و ابزارهای خود مثل پرینترها برای انجام فعالیت های استفاده کنند . امروزه در بسیاری از شرکتها و موسسات به دلیل پیشرفت تکنولوژی فعالیت ها به گونه ای انجام می شود که نیاز به استفاده از چندین سیستم کامپیوتری در کنار یکدیگر می باشد . نیاز به نصب ویندوز (Windows installation) یا سیستم عامل های دیگر مثل اپل مکینتاش (Apple macintosh) یا لینوکس (Linux) داشته باشید و یا نیاز به نصب نرم افزارهای خاص مثل ( اتوکد (Autocad) ، کورل (Corel) ، فتوشاپ (Photoshop) ، ایتبس (ETABS) ، مطلب (MATLAB) ، سپ (SAP) و …) داشته باشید . و این امر باعث شده تا کسانی که از دستگاه های اپل استفاده می کنند به اشتباه به این فکر بیفتند که دستگا ه های شرکت اپل فقط از سیستم عامل اپل مکینتاش پشتیبانی می کنند و امکان نصب هیچ سیستم عامل دیگری بر روی مک بوک (Macbook) ها و آی مک (Imac) های اپل وجود ندارد . به همین سبب است که خدمات تعمیرات کامپیوتر آنلاین هوم سرویز نزد مشتریان محبوبیت بسیار بالایی پیدا کرده است.

تعمیر کامپیوتر تلفنی و تعمیر، خدمات کامپیوتر در محل، تعمیر کامپیوتر از راه دور یکی از پرطرفدارترین خدمات تعمیرات درب منزل هوم سرویز است. ولی بعضی مواقع هم است که با راهنمایی از راه دور نمیتوانید مشکل کامپیوتری خود را حل کنید و باید متخصص کامپیوتر در محل حضور پیدا کند تا تمام ایرادات را به صورت تخصصی بررسی و حل کند. تمامی قطعاتی که به درون کیس و به روی مادربرد قرار میگیرد، سختافزار کامپیوتر به شمار میآیند. برنامههای کاربردی که به روی سیستم عامل نصب میشوند هم نرم افزار هستند. حمل و نقل رایانه های رومیزی به دلیل حجم بزرگ و سنگینی کیس و تعدد تجهیزات رایانه های خانگی ، در صورت بروز اختلال، تعمیر کامپیوتر خانگی همواره دردسر ساز بوده است. یکی از اهداف مهم اورژانس کامپیوتر تهران تعمیر کامپیوتر در محل مشتری می باشد.با توجه به حجم بالای ترافیک و بالا رفتن ارزش وقت برای مردم این نیاز یک امری بدیهی است که توسط اورژانس کامپیوتر براورده می شود. اصطلاحا خدمات کامپیوتری (Computer Services) نامیده می شود و زمانی که کارشناس برای انجام خدمات به محل اعزام شود به این عمل اصطلاحا خدمات کامپیوتر در محل می گویند .