v

تعمیر کامپیوتر در محل-انواع خدمات تعمیرات در محل توسط Novinrepair

گاهی مرورگر وب شما میتواند سبب کند شدن سیستمتان شده باشد، به خصوص اگر شمارش تعداد پنجرهها و برگههایی را که باز کرده اید از دست داده باشید. میتوانید با کلیک بر روی فلش کنار نام مرورگر خود، افزونهها و برگههایی را که ممکن است سبب این کندی شده باشند را مشاهده کنید. پس از مشاهده کندی سیستم خود، Task Manager را باز کنید. برای بستن برنامه یا فرآیندی که گمان میکنید ممکن است تا حدی سبب این عملکرد کند شده باشد روی قسمت listing و سپس End Task کلیک کنید. مراقب برنامههایی باشید که به بالای لیست میرسند، سپس چند ثانیه بعد ناپدید میشوند. ممکن است ببینید که آنتی ویروس شما در بالای لیست Task Manager قرار گرفته است. Task manager کلیک کنید. با کلیک بر روی نماد OneDrive در System tray، OneDrive را انتخاب کرده و گزینه More و سپس Pause syncing را انتخاب کنید. یعنی ابتدا روی کار شماره 1 تمرکز، سپس وقفه ای ایجاد کرده و به سراغ کار 2 رفته و سپس بر روی کار 1 بازمیگردد.

با آزاد کردن حافظه و ایجاد فضای خالی بیشتر در سیستم، آپدیت کردن درایورها، بروزرسانی و اسکن کردن کامپیوتر با آنتی ویروس و حذف ویروسهای احتمالی ممکن است این مشکل برطرف شود. گاهی ممکن است به محض روشن کردن سیستم، برنامههای زیادی در پس زمینه شروع به اجرا کنند. تمام شدن جوهر، پودر یا رنگ، خرابی درام، خرابی چشم اسکن و روشن نشدن دستگاه پرینتر و اسکنر از مشکلات رایج برای آنهاست. بسیاری از افراد برای تعمیرات کیس کامپیوتر خود به دنبال امداد کامپیوتر سریع و فوری در تهران هستند. برخی از مراکز تعمیر سیستمهای کامپیوتری، با ارائه خدماتی چون مشاوره، به شما کمک میکنند ایراد سیستم خود را به صورت آنلاین برطرف کنید و در صورت نیاز، از طریق برنامههای تخصصی، خود دست به کار میشوند و مشکلات نرمافزاری کامپیوتر را رفع میکنند؛ به این ترتیب تعمیرات کامپیوتر آنلاین میتواند گزینهای سریع و مناسب برای افراد پرمشغله باشد. اگر رایانه شما بیش از حد گرم می شود ، آن را باز کنید و اطمینان حاصل کنید که تمام گرد و غبار از داخل کامپیوتر پاک شده و از تهویه مناسب برخوردار است. همچنین گرد و خاک گرفتگی مادربرد باعث فشار آمدن به دستگاه و سوختن آن می شود.

کامتک با در دست داشتن تجهیزات مدرن و کارشناسان مجرب، آموزش تعمیرات مادربرد را در فضایی تعمیرگاهی و مجهز تدریس میکند. روش تعمیر مادربرد کامپیوتر از دوره های مهم در کارگاه کامتک میباشد؛ البته خیلی از اشکالات توسط پاور کیس برای مادربرد، کارت گرافیک و هارد دیسک بوجود میآید. منبع تغذیه یا پاور، یکی از قطعات اصلی کیس می باشد؛ که برای تامین برق کامپیوتر می باشد. تعمیرات کامپیوتر و ماشینهای اداری سازمان، یکی دیگر از خدمات ارائه شده در پویان رایانه فردیس است. این یک برنامه رایگان است که به سرعت درایوهای شما را اسکن میکند و وضعیت سلامت فعلی آنها را به شما میگوید. اطلاع از وضعیت دستگاه و پیگیری قطعه به صورت ارتباط تلفنی یا پیگیری از طریق سایت امکان پذیر می باشد. در این حالت رم سیستم یا خراب شده یا کثیف شده در هر صورت شما باید رم رو از جاش در بیارید و با یک تکه کاغذ پایه هاشو با دقت تمیز کنید و بعد سر جاش قرار بدید.

فرارو- اگر از رایانه شخصی خود برای کار یا سرگرمی استفاده میکنید، در هر دو حالت رایانه کند میتواند بسیار آزار دهنده باشد و زندگی را بسیار خسته کنندهتر از آنچه هست کند. به طور کلی نمی توان تعرفه ثابتی برای تعمیرات در نظر گرفت چرا که بستگی به میزان مشکل و خرابی قطعات دارد. اما نکته مهم این است که برای اینکه کار شما آسان شود باید این خدمات در محل مورد نظر شما انجام شود. Task Manager را به عنوان پنجره سلامت رایانه خود در نظر بگیرید. در ویندوز ۱۱ نیز بر روی ذره بین در نوار وظیفه کلیک کنید و Task Manager را جستجو کنید. یک راه ساده برای باز کردن Task Manager در ویندوز ۱۰ این است که روی Taskbar کلیک راست کرده و از لیست گزینهها Task Manager را انتخاب کنید. اجازه دهید Task Manager برای چند دقیقه اجرا شود و آن را تماشا کنید. اکنون زمان مناسبی است که چند دقیقه وقت بگذارید و مراحل زیر را برای افزایش سرعت رایانه شخصی خود انجام دهید.