v

تعمیر کامپیوتر تهران را به امداد رایانه تهران بسپارید – ایسنا

اما باید به این نکته توجه کرد برخی از مشکلات کلی رایانه را می توان بدون جستجوی حرفه ای برطرف کرد. حتی اگر در رایانه شما مشکلات دیگری مانند خرابی پرونده (file corruption) یا خطاهای عجیب غریب دیگری وجود داشته باشند، با این کار این مشکلات هم رفع می شوند. این افراد از ابزارهای آنتی ویروس استانداردی استفاده می کنند که خود شما هم می توانید از آن ها استفاده کنید. همه این دلایل سبب شده است که امروزه بسیاری از افراد شیوه تعمیر در محل را برای برطرف کردن دستگاه کامپیوتری خود انتخاب کنند. در دنیای امروز که تکنولوژی در همه ی قسمت های زندگی مان حضور دارد نقش کامپیوتر پر رنگ تر از همیشه شده است و بسیاری از مشاغل و امور روزمره وابسته به وجود کامپیوتر هستند. با این کار می توانید سخت افزار های بهتری گرفته و دقیقاً سیستم مورد نظر خود را ایجاد کنید. اگر به تازگی یک رایانه جدید خریداری کرده اید یا سیستم قدیمی خود را دوباره به حالت پیش فرض کارخانه برگرداندید، معمولا نرم افزارهای بی فایده را روی آن مشاهده خواهید کرد. خدمت دیگری که شرکت کهکشان کامپیوتر (pcgalaxy) بنا به نیاز شهروندان و شرایط اقتصادی فعلی ارائه می دهد خرید و فروش قطعات کار کرده و دست دوم می باشد .

از این رو، با تعداد زیادی درخواست تعمیر مواجه خواهیم بود و بدین منظور، طیف گسترده ای از راه حل های رایانه و فناوری برای صاحبان کسب و کار و کاربران خانگی شخصی را ارائه می دهیم. رایانه های شخصی و ویندوز بسیاری از افراد به ویروس و بدافزار آلوده می باشد. افراد دیگر ممکن است زمانی که سرعت رایانه کند شد، آن را به محل تعمیر رایانه و کامپیوتر ببرند. چرا که ارتقا سایر قطعات دستگاه فشار زیادی به منبع تغذیه قدیمی وارد میکند و چه بسا پاور قدیمی کامپیوتر، نتواند انرژی مورد نیاز قطعات ارتقا یافته را تأمین کند. تعمیرات کامپیوتر، توسط مهندسین مجرب، در کلیه مناطق کرج ،به صورت تعمیرات در محل و تعمیرات حضوری پذیرفته می شود. در این سایت لینکی مختص به ثبت سفارش آنلاین طراحی شده است که از طریق آن می توانید درخواست تعمیرات را ثبت کنید. به جای پرداخت هزینه برای حذف کردن نرم افزارهای مخرب یا تنظیم رایانه، می توانید خودتان این کار را انجام دهید. این کار می تواند بسیار وقت گیر باشد و اگر رایانه از قبل آلوده شده باشد، هیچ تضمینی برای حذف قطعی این بدافزار ها وجود نخواهد داشت.

البته که باید تسمه مورد نظرتان را ،خریداری نمایید و معمولا سخت گیر می آیند. به هم ریختن رنگها، ارائه تصویر سیاه در صفحه نمایش، گیر کردن تصویر، باد کردن و خال زدگی چیپ گرافیک، بوق زدن هر دو سمت خازن های سرامیکی smd دور تا دور چیپ در تست سلامت چیپ، ایجاد خطوط افقی، سفید و یا مات شدن صفحه نمایش، ریست شدن و نمایش ارور Blue Screen پس از نصب درایور گرافیک و نمایش تصویر به رنگ آبی نیز هم دیگر نشانه هایی هستند که به شما هشدار می دهند زمان تعمیر کارت گرافیک کامپیوتر یا تعویض آن فرا رسیده است. این نرم افزارها رایگان نیستند، اما بسیاری از آنتی ویروس های رایگان به درستی کار نکرده و فقط موتور جستجو شما را به اسم “ایمن” که واقعا هم ایمن نیست به سمت سایت های تبلیغاتی هدایت می کند. بدون قدرت کافی، موتور نمی تواند شروع به کار کند.

این برنامه کامپیوتر شما را برای bloatware اسکن کرده و به طور خودکار آن ها را حذف می کند. د و سرعت کامپیوتر بیشتر شود و از هنگی درآید ما میتوانید کامپیوتر شما را از نظر سرعت بهتر کرده تا در انجام کارهای روزانه خود با کامپیوتر وقت را از دست ندهید! خدمات در محل مشکل هدر رفت زمان را حل کرده و باعث شده تا افراد بدون مراجعه به مراکز خدماتی مشکل خود را در کمترین زمان و به بهترین و مطمئن ترین شکل ممکن حل کنند. این روزها دیگر استفاده از خدمات سیار و درب منزل، در بین افراد بسیار رایج شده است. اگر ویندوز را نصب کردید، می توانید از دیسک نصب ویندوز استفاده کنید. بیشتر رایانه های جدید دارای پارتیشن های بازگردانی کارخانه هستند که می توانید با فشار دادن کلید صحیح در طول بوت، به آن ها دسترسی داشته باشید (کتابچه راهنمای رایانه خود را بررسی کنید) همچنین ممکن است سی دی یا دی وی دی ویندوز را داشته باشید که می توانید رایانه خود را از طریق نصب آن بازیابی کنید. امداد کامپیوتر (خدمات کامپیوتری) مرکز تعمیر کامپیوتر برای تمام کسب و کارها خدمات تعمیر کامپیوتر و نصب ویندوز وبرنامه های کامپیوتری در تهران ارائه می دهد.