v

تعمیر مادربرد و کارت گرافیک – کامتک

یکی از دلایلی که باعث این مشک و در نتیجه تعمیر کیس کامپیوتر می شود، این است که یک مؤلفه سخت افزاری آسیب دیده یا اشتباه نصب شده که منجر به ارسال بوق می شود. بعلاوه ، اجزای PC نیز ممکن است به دلیل قرار گرفتن مداوم در معرض گرما به طور دائمی آسیب ببینند. اگرچه برخی از نکات برای مک نیز مفید است. برای کمک به شما در عیب یابی مشکلات رایج رایانه شخصی ، چند مورد از رایج ترین مشکلات سخت افزاری رایانه را ذکر کرده ام که اگر با هر یک از آنها روبرو شدید،باید چه کاری انجام دهید. حتی اگر خاموش نشود، می توانید این کار را با جدا کردن پریز از برق و با لپ تاپ با برداشتن و برداشتن باتری انجام دهید. اگر کامپیوتر بعد از بوق زدن شروع به کار نمی کند ، معمولاً حل مشکل توسط خودتان دشوار است. درصورتی که دمای رایانه شما خوب باشد (می توانید از HWMonitor برای بررسی آن استفاده کنید) ، اما فن با سرعت کامل کار می کند.

فن رایانه شخصی شما با توجه به میزان گرم شدن رایانه شخصی شما کار می کند. اما گاهی مشکل خیلی کوچیکه، مثلا یک اختلال ساده نرم افزاری و یا نیاز به نصب یک نرم افزار مورد نیازتون باعث میشه که حسابی از کار و زندگی بیفتین. اگر کامپیوتر شما درست بعد از نصب دستگاه یا برنامه نرم افزاری – خواه آن را از دیسک نصب کرده اید یا از اینترنت بارگیری کرده اید – آخرین قطعه نرم افزاری را که روی خود قرار داده اید حذف نصب کنید سیستم. خرابی کیبورد و عدم شناسایی آن توسط کامپیوتر، تغییر ظاهری اجزای داخلی پاور، ریست شدن ناگهانی سیستم به صورت مکرر، عدم شناسایی دستگاه های وصل شده با کابل USB به سیستم (مثل موس یا کیبورد)، روشن نشدن کامپیوتر و یا خاموش شدن سریع پس از بالا آمدن سیستم عامل، تغییر صدای فن های سی پی یو و کارت گرافیک، بالا رفتن دمای سی پی یو و کند شدن سیستم و کند شدن عملکرد کیبورد هنگام تایپ، برخی از علائم خرابی این قطعه هستند.

بعد از گذر زمان کلیدهای صفحه دچار مشکل شده یا برد آن اتصالی پیدا میکند. نرخ مشخصی دارند. در صورت نیاز به تعمیرات سختافزاری، بخش مهمی از هزینه تعمیر کیس کامپیوتر یا سایر قسمتهای آن به قیمت روز قطعات بستگی دارد. مراکزی که تعمیرات فوری لپ تاپ دارند یا تعمیرات کامپیوتر در محل را هم انجام میدهند، دیگر گزینههای مناسب برای افرادی هستند که به دلیل مشغله کاری، ترافیک، دوری راه و … همانطور که میدانید شرکت های مختلفی در دنیا وجود دارند که در زمینه ساخت قطعات دیوایس های هوشمند فعالیت میکنند و هر ساله قطعه های سخت افزای مختلفی به بازار ارائه میدهند. دور بودن مسافت، نداشتن وسیله برای جا به جایی، سخت بودن جا به جایی، افزایش هزینه و یا اتلاف وقت همگی از علت هایی هستند که نشان میدهند نیاز است تا از خدمات تعمیر کامپیوتر در محل بهره مند شوید. شما میشود. ما در آچارباز پس از دریافت درخواست تعمیر کارت گرافیک، از بروز درایور مطمئن شده و پس از بررسی، اقدام به تعمیر و یا تعویض کارت گرافیک شما میکنیم.

ما در سریعترین زمان ممکن به کامپیوترهای شما وصل شده و مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری شما را بررسی میکنیم و مشکل کامپیوتر را از راه دور و آنلاین درست میکنیم. مطمئن شوید درایو دیسک Time Machine شما متصل است. از جمله متداولترین مشکلاتی که ممکن است با آن روبرو شوید ، مسائل مربوط به “صفحه آبی مرگ” است. به دلیل نوسانات قیمت ارز و بهای قطعات و وسایل، نمی توان محاسبه دقیقی از کار بیان کرد. حتی یک رم کمی شل نیز قادر به کار نخواهد بود. نظرات و امتیازات مشتریان پیشین هرکدام نیز به شما برای انتخاب بهترین تعمیرکار کمک خواهد کرد. کارآموزان شهرستانی نیز میتوانند در دوره ثبت نام کنند. اما برای اینکه بتوانید بیدردسر و بدون اتلاف وقت از خدمات تعمیر کامپیوتر استفاده کنید، پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات تعمیر کامپیوتر در محل آچاره است؛ شما میتوانید با ثبت سفارش در آچاره، از سرویس با کیفیتی که توسط متخصصان مجرب و بروز روز ارائه میشود در سریعترین زمان ممکن و با هزینه مقرون به صرفه استفاده کنید. اگر در کامپیوتر شما مشکلی پیش آمد، قبل از اینکه بخواهید برای تعمیر حرفه ای کامپیوتر اقدام کنید، در اینجا چند نکته آسان برای امتحان کردن آن آورده شده است.