v

تعمیر مادربرد و کارت گرافیک – کامتک

امروزه مسئله امنیت و حفاظت و تحت نظر داشتن محیط کاری و کار کنان به شکلی که نیروی انسانی برای این کار استفاده نشود بسیار مد نظر قرار گرفته است . روی برنامه یا برنامه ای که می خواهید نصب کنید کلیک کنید. هارد بر خلاف رم قطعه ای است که فایل ها یا پروسه های تمام شده را در داخل خود بصورت دائمی نگه میدارد ( البته در صورتی که به دست کاربر یا ویروس و یا بر اثر ضربه پاک نشوند) هارد از یک قطعه مکانیکی به نام HDA (Hard Drive Assembly) تشکیل شده است. به طور کلی عوامل مختلفی از جمله ضربه خوردن کامپیوتر، نوسان برق و کارکرد بالای دستگاه بیشترین سهم را در خرابی کامپیوتر دارند. اگر این مشکل پس از نصب یک هارد دیسک جدید رخ داده باشد ، ممکن است به دلیل کمبود برق یا گرمای زیاد باشد. بهعنوانمثال اگر کارشناس متخصص فنی با قطعات و برندهای مختلف آشنایی نداشته باشد ممکن است در زمان عیبیابی کامپیوتر اشتباه کرده و بهدرستی تعمیر سختافزار کامپیوتر و کیس را انجام ندهد. جای تعجب ندارد که این سوال را از خودتان بپرسید “چرا باید از خدمات تعمیر کامپیوتر خانگی پین ورک استفاده کنم؟ هنگامی که کامپیوتر حاوی اطلاعات محرمانه خراب شود ریسک تعمیر آن بالا می رود چرا که سواستفاده از اطلاعات آن مسئله مهم تری می باشد.

بسیار روشن است که در حافظه هر سیستم کامپوتری اطلاعات شخصی و محرمانه وجود دارد به خصوص سیستم هایی که در محل کار استفاده می شوند. تعمیرات کامپیوتر در محل به کاربران این فرصت را داده است که که در صورت ضرورت تعمیر و نداشتن وقت کافی برای مراجعه حضوری، بسیار سریع از خدمات تعمیر کامپیوتری رایانه کمک بهره بگیرند. می توانید وضعیت درایور ها را از بخش منیجر بررسی کنید. چنانچه شما عزیزان مایل به دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ی دیگر واحدهای تخصصی تعمیرات دل هستید ، می توانید به لینک مربوط مراجعه و وارد صفحه ی مربوط به محصول موردنظر گردید . با وجود مراکز تعمیرات کامپیوتر در تهران همچنان افراد بسیار زیادی وجود دارند که مایل به مراجعه ی حضوری و تحمل دردسرهای رفت و آمد نیستند و ترجیح می دهند که از خدمات خدمات تعمیرات کامپیوتر در منزل در تهران استفاده کنند. بدین ترتیب هزینه تعمیرات لپ تاپ در محل بر اساس نوع ایراد که سخت افزاری یا نرم افزاری است باید بررسی شود. ما در کمترین زمان ایراد کامپیوتری , شما را در محل تعمیر خواهیم کرد.

از طرف دیگر تسلط نسبی و آشنایی با فرآیند عیب یابی و برخورد منطقی و مبتنی بر علم با اشکالات پیش آمده می تواند علاوه بر کاهش هزینه، صرفه جوئی در زمان را نیز برای شما در پی داشته باشد. برای همین شرکت رایانه کمک همیشه در تلاش است تیمی از بهترین و حائز ترین تعمیرکاران و متخصصان در زمینه کامپیوتر چه در زمینه سخت افزار و چه نرم افزار؛ را داشته باشد تا در مدت زمان کوتاه مشکل کامپیوتر را تشخیص دهند و آن را رفع کنند. اگر برنامه های شما به طور هم زمان زیاد باشند یا حتی اگر یک مرورگر وب با زبانه های زیاد باز دارید ، این اتفاق می افتد. اگر بعد از نصب سخت افزار جدید مشکل شروع شد ، سخت افزار را حذف نصب کنید. به این ترتیب باید کامپیوتر خود را بردارید و به یک تعمیرکار مراجعه کنید. اما باز هم با در نظر گفتن همه موارد احتیاطی گاهی پیش می اید که وسیله ای که اطلاعات خود را در ان ذخیره کرده اید به یکباره دچار مشکل شده و اطلاعات شما را نمایش ندهد و یا اطلاعاتتان به صورت اتفاقی و یا با یک سهل انگاری پاک شود .

کافی بود ایراد کامپیوتر را عیب یابی کنید و سپس به تعمیر آن بپردازید. روی نماد براکت در سمت چپ هر دستگاه کلیک کنید تا تمام درایورهای آن دستگاه نمایش داده شود. روی نماد “X” در گوشه بالا سمت چپ کلیک کنید تا برنامه به زور بسته شود. روی نماد ذره بین در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید. روی نماد سطل زباله کلیک راست کرده و Empty Trash را کلیک کنید. ضمنا برای مشتریانی که مستقیما کامپیوتر خود را به دفتر مرکزی جهت تعمیرات میاورند تسهیلاتی در نظر گرفته ایم تا هیچ مشکلی برای آنان ایجاد نگردد من جمله تعمیر کامپیوتر مقابل چمان خودتان به همراه آموزش های لازم و تخفیف مضاعف در تعرفه های جهت پوشش هرینه های ایاب و ذهاب مشتری. برای اجرای بازی های کامپیوتری و گرفتن رندر از طراحی های گرافیکی، باید کارت گرافیک مناسب روی کامپیوتر خود داشته باشید. اگر کارت گرافیک درست کار نکند، مشکلاتی در تصویر ایجاد می شوند. اگر رایانه خود را همیشه روشن بگذارید ، اغلب می توانید با خاموش کردن رایانه و سپس جدا کردن آن از پریز برق ، مشكلی را برطرف كنید. برنامه هایی را که بیش از حد از CPU یا حافظه استفاده می کنند ، ببندید.