v

تعمیر لپ تاپ سرآسیاب, تعمیر کامپیوتر سرآسیاب,تعویض لپ تاپ,

اگر میخواهید مرکز تعمیرات کامپیوتری راه اندازی کنید و یا نوت بوک تعمیر کنید بهتر است از اموزش تعمیر مادربرد و پاور شروع کنید. بیشترین مبحث در زمینه اموزش تعمیرات کامپیوتر شامل اموزش تعمیر مین برد، آموزش تعمیر هارد و آموزش تعمیر پاور کامپیوتر میباشد. کسانیکه خدمات کامپیوتری و مرکز گارانتی کامپیوتر شامل کلیه قطعات هستند نیز میتوانند دوره آموزش تعمیر کیس را یکجا بگذرانند. کارآموزانی که در شرکت های گارانتی کامپیوتر فعالیت میکنند میتوانند هر کدام از این دوره ها را مجزا شرکت کنند (مانند دوره تعمیر مین برد). البته این قیمت ها از بیس تا اطلاعات تخصصی تر است؛ و اینکه شما اگر نخواهید تجهیزات حرفه ای تر بخرید و یا در مرکز گارانتی فعالیت نمیکنید لزومی به گذراندن دوره های تخصصی ندارید. اگر نیاز به امنیت بیشتر در ویندوز خود دارید و در زمان های کم سیستم شما ویروسی میشود و اطلاعات مهم خود را در اثر آلوده شدن سیستم عامل کامپیوتر از دست می دهید، ما می توانم امنیت سیستم عامل شما را قویتر کرده تا در مقابل حملات ویروس سیستم عامل شما آلوده نشود.

کامپبوتر ها باعث به وجود آمدن شغل های زیادی در سرتاسر دنیا برای افراد شده اند و روند پیشرفت بشر را دچار تحول کرده اند؛ اما در کنار همه ی این خدمات برای افراد، استفاده از کامپیوتر مشکلات زیادی در بر دارد اگر به موقع و درست سرویس نشود. همه این دلایل سبب شده است که امروزه بسیاری از افراد شیوه تعمیر در محل را برای برطرف کردن دستگاه کامپیوتری خود انتخاب کنند. در برخی از موارد هم افراد به علت مشغله کاری زیاد و نداشتن زمان و شرایط رفتن به اموزشگاه ها بهترین گزینه ای که برای شرایط خود در نظر می گیرند اموزش در محل می باشد. به نحوی که فرد با دانش معمولی در مورد رایانه میتواند محتویات آنرا تغییر دهد. اگر کامپیوترتان مشکلی دارد و نیاز به خدمات تعمیر کامپیوتر در محل دارید، آچاره با خدمات گسترده تعمیر رایانه در منزل و محل کار میتواند به شما کمک کند. هنگ کردن مداوم کامپیوتر، میتواند به کابوسی برای شما تبدیل شود. میزان برق را برای کامپیوتر تنظیم می کند ، برق 220 را به 12 تبدیل و به داخل کیس منتقل می کند.

علت دیگر زمانی است که به مرور زمان، گرد و غبار درون سیستم نشسته و فن نمیتواند CPU را خنک کند. مکانهایی که کامپیوتر را با قیمت مناسب و بهره گیری از بهروزترین روشها و ابزار تعمیر میکنند، قاعدتا بهتر و مناسبتر هستند. نمایندگی دل در راستای جلب رضایت مشتریان ، با بهره گیری از کادری مجرب همیشه پاسخگوی سوالات و مشکلات دستگاه های معیوب و تعمیر شده ی شما عزیزان می باشد. آشنایی با قطعات SMD الکترونیک روی مین برد، مسیریابی صحیح برای رسیدن به عیب و نحوه ولتاژ گیری CPU , RAM , PCI از اهداف آموزش تعمیر مین برد کامپیوتر است. حتما این ویدئو را مشاهده کنید تا به خوبی با نحوه ثبت نام و شرکت در دوره و همچنین نحوه برگزاری دوره آشنا شوید. شما میتوانید با آموزشهای کارشناسان ما به نتایجی مانند تقسیم بندی اجزای هارد دیسک ها ، باز کردن صحیح هارد در محیط کلین روم ، تشریح کامل و دقیق اجزای داخلی هارد و بررسی تخصصی ساختار هارد دیسک ، شناخت سیلندر، عیب یابی بورد هارد و چیپ کنترلر، آموزش عیب یابی درایو هارد، آشنایی با موتور هارد دیسک، آموزش عیوب هد هارد و نحوه تعمیر و تعویض آن برسید. همچنین میتوانید رایانه خود را نزد مراکز تعمیر کامپیوتر ببرید تا در صورت نیاز، فضای ذخیره سازی شما را ارتقا دهند.

رویهم هر چیزی که لازم باشد تا شما بهترین نتیجه را در تعمیر کامپیوتر یا کامپیوتر سرور بدست بیارین رو فراهم کرده ایم. هر کدام از رشته های بالا نیز بصورت تخصصی تر در کامتک برگزار میگردد. پس در هر زمان که نیاز به نصب و یا تعویض ویندوز سیستم خود داشتید می توانید با کارشناسان مجموعه ی خدمات کامپیوتری رایانه کمک تماس حاصل نمایید. چرا که اگر پایه های فن به درستی نصب نشود، سی پی یو داغ شده وعلاوه بر سی پی یو ممکن است مادربورد هم آسیب ببیند. خرابی آن ممکن است بعلت HIGH ولتاژ یا LOW یا نوسان امپر نیز باشد. در صورت بروز نقص و خرابی در مادربرد کامپیوتر دو راهکار پیش روی ما وجود دارد که هردوی آنها در مرکز تعمیرات کامپیوتر ارائه می گردد. این کاری است که تکنسین های تعمیر رایانه و تجهیزات جانبی در زودکمک انجام می دهند. چنانچه در پی تعمیر تخصصی و بی نقص انواع رایانه و تجهیزات مرتبط با آن هستید، زود کمک در خدمت شماست. آموزش عیب یابی و تعویض چیپستهای شمالی NORTH BRIDGE و چیپ جنوبی SOUTH BRIDGE ، آموزش تعویض آی ا (IO IC) ، آموزش تعویض آی سی صدا SOUND IC، آموزش تعویض کنترولرهای شبکه LAN، آموزش تعویض انواع آی سی های تغذیه PWM IC، آموزش تعویض آسی های مربوط به فرکانس CLOCK، آموزش تعویض ترانزیستور TRANSISTOR، آموزش تعویض ماسفت MOSFET، آموزش عیب یابی قطعات الکترونیکی اس ام دی SMD، آموزش تعویض اسلاتهای رم RAM SLOT، آموزش تعویض اسلات گرافیک PCI EXPRESS SLOT و AGP SLOT، آموزش تعویض اسلاتهای پی سی آی PCI SLOT، آموزش تعویض سوکت سی پی یو CPU SOCKET، روش تعویض کانکتورهای کیبورد و موس مادربرد در آموزش کامپیوتر، آموزش تعویض کانکتورهای یو اس بی USB CONNECTOR، آموزش تعمیر گرافیک مینبرد، آموزش پروگرام کردن بایوس BIOS PROGRAM، آموزش تعمیر هارد و همچنین آموزش کار با دیباگر مادربرد جهت عیب یابی سریعتر تدریس میشود.