v

تعمیر رایانه و تجهیزات جانبی

ما در امداد کامپیوتر تهران تعمیرکار و کارشناس حرفهای و آموزشدیده را در زمان دلخواه شما به مکان مورد نظرتان اعزام میکنیم و مطمئن میشویم که کارشان را به بهترین شکل انجام داده باشند. بدین منظور ما با بهره گیری از بهترین و مجرب ترین تعمیرکاران به شما کمک می کنیم تا در کمترین زمان لپ تاپ خود را تعمیر کنید. هدف مرکز تخصصی تعمیر لپ تاپ ارائه ی بهترین خدمات و جلب رضایت شما مردم گرامی است. راه حل ساده است ، رم کامپیوتر را خارج کنید (کاربران لپ تاپ باید به یک متخصص اجازه دهند این کار را انجام دهد) و RAM را دوباره وارد کنید. برای حل خرابی ویندوز، تعویض و نصب ویندوز آن پیشنهاد می شود. اگر کامپیوتر بعد از بوق زدن شروع به کار نمی کند ، معمولاً حل مشکل توسط خودتان دشوار است. گاهی پس از بروز مشکل امکان بازیابی اطلاعات یا Data Recovery وجود دارد اما متاسفانه همیشه بخت یار نیست پس بهتر است از دادهها backup بگیرید. اگر در حین انجام پروژه ی کاری یا دانشگاهی کامپیوتر شما دچار مشکل شد و نیاز به تعمیر هرچه سریع تر آن داشتید می توانید با اورژانس کامپیوتر تهران تماس بگیرید و مشکل کامپیوتر را مطرح کنید.

5-برنامه های تکراری را بررسی کنید. ما تمامی برندهای روز دنیا را پشتیبانی میکنیم. تعمیر لپ تاپ در تهران تخصصی ترین تعمیر سخت افزاری و نرم افزاری تمامی برندهای لپ تاپ اعم از سامسونگ، سونی، اچ پی، ایسر، دل، اپل، للپ تاپ نوو و … طی تجربیاتی که مرکز تخصصی تعمیر لپ تاپ سالیان متمادی در خصوص تعمیر الپ تاپ نواع برندهای لپ تاپ ها داشته ، پیوسته به علپ تاپ نوان مرکز معتبر و قابل اطمینال مشتریان مطرح بوده است . در این مرکز، سرویس های مرتبط با تعمیر لپ تاپ در سه پارت مجزای عیب یابی، تعمیر سخت افزاری و تعمیر نرم افزاری انجام می پذیرد. متخصصین تهران لپ تاپ قادر به رفع تمامی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ ها می باشند . پیاده سازی اصولی و گام به گام مراحل تعمیر در این مرکز، سبب گشته تا غالب اشکالات ایجاد شده در این دستگاه ها مرتفع گشته و لپ تاپ ها کیفیت اولیه خویش را بازیابند. خواه یک صفحه کلید شکسته داشته باشید، صفحه نمایش آن ترک خورده یا سیاه و سفید باشد یا سیستم به راحتی راه اندازی نشود ، تکنسین های متخصص ما با داشتن یک دهه تجربه تعمیر کیس کامپیوتر می توانند مشکل را تشخیص داده و شروع به تعمیر کیس کامپیوتر یا تعویض اجزای معیوب برای بازگرداندن آن به حالت اولیه انجام دهند.

شما با استفاده از دوربین های مدار بسته می توانید به گونه ای محیط مورد نظرتان را تحت نظر قرار دهید و بررسی کنید که این کار به هیچ عنوان به وسیله نیروی انسانی قابل انجام نیست و یا اگر هم قابل انجام باشد هزینه های ان چند ده برابر بیشتر از راه اندازی دوربین مدار بسته است . مراحل تعمیر کامپیوتر در محل به این شکل است که شما بوسیله یکی از راه های ارتباطی که در صفحه تماس با ما ی وب سایت درج شده با ما تماس برقرار می کنید و با ذکر اشکالات بوجود آمده کامپیوتر شخصی خود، هماهنگی های لازم برای مراجعه حضوری انجام می گیرد. لازم به ذکر است کیفیت خدمات رسانی به مشتریان در مرکز تعمیر تهران لپ تاپ توسط واحد ارتباط با مشتریان به دقت کنترل و بررسی می گردد. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده در مرکز تعمیر لپ تاپ در تهران، جز در مواردی معدود، مشمول گارانتی و ضمانت است. تکنسین های ما می توانند مشکلات مربوط به رایانه های تحت گارانتی بیش از دوازده مارک مختلف که شامل کلیه تعمیرات و نگهداری از سیستم می باشد را انجام دهند.

در زمینه تعمیر و نگهداری کامپیوتر و تعمیرات در دسترس است. تعمیر اسپیکر کامپیوتر به این صورت است که اول این بخش عیب یابی می شود تا منشا اصلی مشکلات صدا شناسایی شوند. بعد یه کابل بزرگ که معمولا 20 تا 24 تا پایه داره رو داخل کیس پیدا کنید. از آنجا که بسیاری از افراد برای تعمیرات کیس کامپیوتر خود به دنبال امداد کامپیوتر هستند و کل اینترنت را برای پیدا کردن سایت تعمیرات کامپیوتر خوب زیر و رو میکنند، مرکز تخصصی تعمیرات بانک نرم افزار مرکزی بصورت تمام وقت پاسخگوی مشکلات شما می باشد. برای مشکلات پیچیده تر ، به دنبال کمک یک متخصص باشید. جالب است بدانید که تعمیر کامپیوتر در محل شیراز از همه پردرخواست تر است. عیب یابی صحیح ، استفاده از قطعات اورجینال و با کیفیت جهت تعویض ، توانایی تعمیر دستگاه هایی که غیر قابل تعمیر اعلام می شوند و مهم تر از همه تعهد و توجه به اصول اخلاقی از دیگر مزیت های مرکز تخصصی تعمیر لپ تاپ می باشد . متخصصین حاضر در این مرکز قبل از اقدام به هر کاری برای تعمیرات کامپیوتر در محل شما اطلاعاتی درمورد میزان خرابی دستگاه از شما دریافت میکند، هزینه تقریبی تعمیر کامپیوتر را تخمین زده و به شما اعلام میکنند تا مشتری با برآورد هزینه و مقایسه با دیگر شرکتهای خدمات کامپیوتر، با اطمینان “بانک نرم افزار مرکزی” را انتخاب نماید.