v

تعمیر رایانه و تجهیزات جانبی

راه اندازی شبکه، خانه یا کسب و کار کوچک، بی سیم و سیمی. در صورت بروز این مسئله ابتدا باید سیم و پریز برق را بررسی کنید . در صورت اتصال هر دستگاه USB را از برق جدا کنید و ببینید آیا خطا برطرف می شود. بازیابی اطلاعات هارد با دستگاه PC3000 انجام میگیرد و بسته به زمان ریکاوری هزینه دارد. بنابراین تعمیر مودم و روتر باید در سریع ترین زمان ممکن انجام شود. اما بعد از مدتی شرکت تصمیم به ایجاد تغییرات می گیرد و به سمت مدرنیزه شدن گام بر میدارد خب در این زمان افرادی که در ان شرکت به صورت سنتی کارها را انجام می دادند اکنون با شرایطی رو به رو شده اند که با ان اصلا اشنا نیستند. استفاده از یک نقطه بازیابی برای بازیابی رایانه می تواند نرم افزاری (مانند برنامه ، درایور یا به روزرسانی) را که ممکن است مشکل ایجاد کند حذف کند. در صورتی که صدای هارد بیش از حد باشد نیز یعنی مشکل از مادربرد است .

برنامه هایی که بیش از حد از CPU یا حافظه استفاده می کنند می توانند باعث کند شدن یا هنگ کردن رایانه شما شوند. برنامه هایی را که بیش از حد از CPU یا حافظه استفاده می کنند ، ببندید. برای بررسی میزان استفاده از پردازنده ، روی زبانه CPU کلیک کنید. برای بررسی میزان استفاده از حافظه ، روی تب Memory کلیک کنید. بر روی دیسک Macintosh خود کلیک کرده و Restore یا Continue را کلیک کنید. اگر این مشکل پس از نصب یک هارد دیسک جدید رخ داده باشد ، ممکن است به دلیل کمبود برق یا گرمای زیاد باشد. با پشتیبان گیری ، درایو دیسک را انتخاب کنید و روی ادامه کلیک کنید. تعمیر کامپیوتر در منزل تهران تنها با کمک یک تعمیرکار و متخصص حاذق در این زمینه امکان پذیر است. کارشناسی که برای بر طرف کردن مشکل PC یا Laptop به شما معرفی میشود متخصص در زمینه حل مشکل شما است و با توجه به نیازتان برای بررسی رایانه شما انتخاب شده است تا در عرض چند ساعت همه چیز را مثل قبل کند!

پویان رایانه (کامپیک ) با داشتن تجربه ای وافر در زمینه تعمیرات سخت افزاری کامپیوتر بهترین مکان برای تشخیص و رفع مشکلات سخت افزاری رایانه شماست. اگر لپ تاپ شما هنوز تحت گارانتی است ، با سازنده یا محل فروش تماس بگیرید و ببینید چه کاری برای رفع گرمای لپ تاپ خود باید انجام دهید. خدمت دیگری که شرکت کهکشان کامپیوتر (pcgalaxy) ارائه می کند تعمیرات سخت افزاری و رفع عیوب نرم افزاری سیستم عامل دستگاهای اپل مانند ( آی مک (Imak) ، مک بوک (Macbook) ،مک بوک پرو (MacBook Pro) ، آی فون (Iphone) ، آی پد (Ipad)، آی پاد (Ipod) ) در محل می باشد ، که بخشی از تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل را شامل می شود . اگر بعد از نصب سخت افزار جدید مشکل شروع شد ، سخت افزار را حذف نصب کنید. اگر همه راه های دیگر مشکل شمارا حل نکرد ، نصب مجدد سیستم عامل کامپیوتر شما را به تنظیمات پیش فرض کارخانه باز می گرداند. با قطع برق مادربرد ، امکان تنظیم مجدد سخت افزار و پاک شدن حافظه فراهم می شود. رایانه را دوباره به برق وصل کنید و آن را روشن کنید.

شما عزیزان می توانید از طریق تماس با کادرفنی مجموعه و یا مشاوره ی آنلاین ، از کیفیت و چگونگی تعمیر و هزینه ی تقریبی آن مطلع شوید . همچنین می توانید از برنامه های شخص ثالث رایگان مانند Memtest86 برای آزمایش حافظه خود ، CrystalDiskInfo برای آزمایش درایوهای سخت خود و HWinfo برای آزمایش درایوها و وسایل جانبی دیگر استفاده کنید. توجه داشته باشید که اگر این مشکل هنگام اتصال دستگاه های جانبی سخت افزاری مانند چاپگر یا اسکنر شروع شده است ، ممکن است به دلیل تداخل درایور باشد. خراب شدن مادربرد و یا بروز مشکلات سخت افزاری برای قطعات، ایراد در کارت گرافیک، نصب برنامههای سنگین که اصلا با دستگاه شما هماهنگی ندارد، نصب فایلهای ویروسی و.. روی نماد براکت در سمت چپ هر دستگاه کلیک کنید تا تمام درایورهای آن دستگاه نمایش داده شود. با این کار تمام داده های شما از روی درایو سی یا محل نصب ویندوز از بین خواهد رفت.