v

تعمیرات کامپیوتر در محل

پشتیبانی پین ورک به صورت دائمی همراه شما است تا فرایند حضور متخصص و انجام خدمات تعمیر کامپیوتر شما به طور کامل و بدون نقص انجام شود. از تماس تا تعمیر سیستم شما مراحل زیر طی می شود. یک رایانه گرم کننده کل سیستم را کند کرده و منجر به خرابی های مکرر می شود. کامپیوتر را با شارژر روشن کنید و ببینید آیا کار می کند. با این حال، مبالغ متفاوتی که برای تعمیر کامپیوتر خانگی یا لپتاپها به شما اعلام میشوند، همگی براساس نرخ اتحادیه مشخص میشود. از این رو در سرویس و تعمیر به موقع سیستم خود درنگ نکنید. خدمت دیگری که شرکت کهکشان کامپیوتر (pcgalaxy) برای مشتریان خود انجام می دهد تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ و کامپیوترهای رو میزی در محل می باشد،که بخشی از تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل را شامل می شود. امروزه یکی از محبوبترین و پرکاربردترین انواع کامپیوترها، کامپیوترهای pc هستند. اگر احیانا کامپیوتر را خودتان از ابتدا و با کنار هم گذاشتن اجزای مختلف ساخته باشید، قضیه کمی پیچیده تر می شود. در صورت جایگزینی هارد دیسک اصلی، کار کمی پیچیده تر می شود. کامپیوترها با همه محاسنی که دارن و باعث شدن تا زندگی و کسب و کارها راحت و لذت بخش تر بشه، اما خدانکنه که به مشکل برخورد کنن.

در صورتی که کیس کامپیوتر شما روشن میشود اما مانیتور تصویری ندارد، میبایست کابل VGA را بررسی نمائید . ابتدا باید مشکل به وجود آماده بررسی شود و بعد به طور جدی براورد قیمت شود. اگر کامپیوتر شما راه اندازی می شود، اگر کامپیوتر شما به طور عادی راه اندازی شود، اما پس از شروع کار با مشکلی روبرو می شود، مانند مسدود شدن صفحه یا خیلی کند کار کردن، چندین ترفند وجود دارد که می توانید امتحان کنید. اما نکته مهم این است که برای اینکه کار شما آسان شود باید این خدمات در محل مورد نظر شما انجام شود. در این شرایط باید مشخص کنید که کدام مؤلفه یا قطعه مشکل داشته و RMA آن را جداگانه تهیه کنید. اگر محصولی که خریداری کردهاید ضمانت داشته باشد، می توانید با سازنده تماس بگیرید تا RMA رایانه را تهیه کرده و آن را تعمیر کند. شطرنجی شدن از بیشترین معایب کارت گرافیک است که در اثر کند شدن دور فن آن بوجود میآید. اگر یک لپ تاپ یا سیستم دسکتاپ از پیش مونتاژ شده خریداری کردهاید، لازم نیست در صورت خراب شدن آن را به یک تعمیرگاه کامپیوتر ببرید.

شرکت اپل، در سال ۲۰۰۸، با مطرح شدن این برند بهعنوان یکی از پرفروشترین لپتاپهای آمریکا توسط گروه NPD، نایل به یکی از اهداف اصلی خویش شد. تمامی برنامههای نصب شده میبایست بررسی شوند و با سیستم عامل تطابق داد شود . زیرا باید ویندوز را مجدداً نصب کنید یا سیستم عامل فعلی روی سیستم را تغییر دهید. در این صورت باید یا سیستم خود را ارتقا دهید یا رم اضافه برای کامپیوتر تهیه نمایید. با توجه به این موضوع شما دیگر دردسر های جا به جایی سیستم را ندارید. اگر بعد از نصب و یا تعمیر باز هم سوالی داشتید می توانید برای گرفتن پاسخ به راحتی با مجموعه ما در ارتباط باشید. ارائه خدمات در منزل و محل کار: تمام اقدامات برای تعمیر و یا نصب در محل مورد نظر شما انجام می شود. حتی ممکن است بعد از بازگشت به منزل متوجه شوید سیستم جوری که شما می خواهید کار نمی کند، در این صورت باید دوباره پروسه سخت حمل و نقل را انجام دهید. شما باید مشکل خود را به بخش خدمات اطلاع رسانی کرده و قبل از ارسال آن به مرکز خدمات شرکت مربوطه، یک شماره RMA دریافت کنید. بعضی مواقع پیش با توجه به درگیری های کاری ، شما فرصت نمی کنید تا کامپیوتر خود به مرکز تعمیر کامپیوتر (امداد کامپیوتر تهران ) ببرید تا کامپیوتر بررسی و تعمیر شود ما با توجه به درخواست و نیاز کامپیوتر و لپ تاپ شما برای تعمیر متخصص کامپیوتر را به محل اعزام کرده تا در محل سیستم کامپیوتری شما بررسی شده و در محل به صورت حرفه ای تعمیر شود ، در صورتی که تعمیر در محل به نتیجه نرسد متخصص کامپیوتر با امداد کامپیوتر هماهنگی لازم را انجام میدهد تا به دفتر مرکزی ، کامپیوتر یا لپ تاپ شما ارسال شود ، در دفتر مرکزی امداد کامپیوتر تهران سعی ما این است که در سریعترین زمان ممکن کامپیوتر و لپ تاپ را تعمیر کرده و به دست مشتری برسانیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سخت افزار خراب شده و RMA آن، ضمانت نامه رایانه خود را بررسی کنید. البته انجام این کار هزینهبر است و فقط زمانی که اطلاعات فوق العاده مهمی داشتید، این کار را انجام دهید. البته می توانید خودتان هم یک بار این کار را امتحان کنید. از انواع کیس ها گذشته و به سراغ بررسی قطعات اصلی تشکیل دهنده یک کیس اسمبل شده میرویم. در این مواقع ارسال تعمیرکار حاذق برای بررسی مشکل شما انجام می شود. پس از ثبت سفارش و جزئیات مورد نیاز آن، متخصصان تعمیرات کامپیوتر فعال در این بازار آنلاین خدمات، قیمت پیشنهادی خود را برایتان ارسال میکنند. در این سایت لینکی مختص به ثبت سفارش آنلاین طراحی شده است که از طریق آن می توانید درخواست تعمیرات را ثبت کنید. تعمیرات desktop لنوو مطابق با آخرین متد روز دنیا در نمایندگی رسمی لنوو صورت میگیرد. شما میتوانید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شمارههای درج شده در سایت تماس حاصل نمائید. دسکتاپ یا رایانه رومیزی یک ماشین الکترونیکی است که داده های خام را به اطلاعات قابل فهم تبدیل میکند.