v

تعمیرات کامپیوتر در محل – تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ در محل

به این دلیل که ممکن است بعد از نصب مجدد ویندوز پاک شوند. این برنامه به شما بینشی در مورد اینکه چه چیزی پردازنده را تحت تأثیر قرار میدهد، مقدار حافظهای که چیزی اشغال میکند و حتی مقدار داده شبکهای که یک برنامه استفاده کرده میدهد. به گزارش فرارو، این کار به رایانه شما فرصت میدهد تا حافظه را پاک کند و دفعه بعد که روشن میشود دوباره شروع به کار کند. ممکن است ببینید که آنتی ویروس شما در بالای لیست Task Manager قرار گرفته است. ۱- پس از اتمام کار، برنامههای در حال اجرا را ببندید و مطمئن شوید که در System tray (ناحیه سمت راست Task Bar کنار نشانگرهای صدا و Wi-Fi) اجرا نمیشوند. 3-موارد امنیتی کامپیوتر را اجرا کنید اگر همه کارها به همان راحتی که باید انجام نمی شوند یا اینکه مرتباً با مشکل روبرو هستید، یک اسکن امنیتی را انجام دهید. پس از عیب یابی برآورد هزینه ی تعمیر ، با اس ام اس و یا تماس تلفنی به مشتری اعلام می گردد.

پس از تعمیر دستگاه و تحویل به مشتری تا زمان تست کامل و اطلاع از سلامت سیستم هیچ وجهی دریافت نخواهد شد. چنانچه پس از برآورد هزینه و ایرادیابی ، مشتری به هر دلیلی از تعمیر دستگاه خود منصرف گردد ،هیچ هزینه ای دریافت نمی گردد. شما فقط کافی است تا زمان و هزینه ای که برای حمل و نقل سیستم خود به مرکز تعمیرات می کنید را بررسی کنید. هزینه تعمیر نرم افزار لپ تاپ به صورت ثابت است و شامل هزینه تعویض ویندوز و درایورها می شود. در برخی از موارد خرابی سیستم ها از قالب نرم افزاری خارج شده و سخت افزار را شامل می شود. پس از انتخاب لینک، چند فیلد را مشاهده می کنید که باید نوع دستگاه و برند را در آن انتخاب کنید. اطمینان حاصل کنید که هارد دیسک به درستی به کامپیوتر شما متصل است و می توانید آن را روشن کنید.

کابل های برقی را که درایو شما را به مادربرد و منبع تغذیه متصل می کند بررسی کنید. تعمیر ALL IN ONE در مواقعی که روشن می شود ولی بوت نمی شود . در صورتی که مسئله رفع نشود میبایست از کارشناسان کمک بخواهید . اگر شما برنامهای را اجرا نکردهاید ممکن است که ویروسها دلیل این اتفاق باشند. نرم افزار آنتی ویروس میتواند در حالی که به طور فعال کامپیوتر شما را برای بدافزارها و ویروسها اسکن میکند، سبب کندی سیستم شما شود. اگر شناسایی کرد شما متوجه میشوید که مشکل از کامپیوتر و تنظیمات ویندوز شما نیست. ببینید آیا هارد دیسک شما در کامپیوتر دیگر شناسایی میشود یا خیر. اگر شناسایی شود یعنی هارد دیسک شما سالم است. لازم به ذکر است کیفیت خدمات رسانی به مشتریان در مرکز تعمیر تهران لپ تاپ توسط واحد ارتباط با مشتریان به دقت کنترل و بررسی می گردد. در صورتی که برای کامپیوتر شما مشکلی پیش آمده، کامپیوتر شما ویروس گرفته است، نرم افزارهای سیستم نیاز به بروز رسانی دارد.

این طرز فکر با این که ناراحت کننده است، اما کاملا درست می باشد. تمامی قطعات تعویض شده توسط کاشان تعمیر، قطعات اصلی و اورجینال و با ارائه گارانتی خواهد بود. بنابراین برای دریافت خدمات تعمیر تخصصی کامپیوتر به صورت حضوری در محل میتوانید وارد سایت اصلی رایانه کمک شده و از بخش درخواست سرویس تعمیرات کامپیوتر، اطلاعات خود را یادداشت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. به خصوص زمانی که به سختی میتوانید یک پنجره را باز کنید، یک وب سایت را بارگیری کنید یا حتی سیستم خود را راه اندازی کنید. زمانی که یک شخص بنا به شرایط اقتصادی و افزایش قیمتها تصمیم به خرید اقتصادی میگیرد و در نتیجه تصمیم می گیرد که بجای خرید قطعه نو ، دست دوم و کار کرده ان قطعه را تهیه کند . گاهی تکنسین های تعمیر رایانه در زودکمک، به این نتیجه می رسند که باید برای تعمیر کامپیوتر و رفع ایرادات این دستگاه، پاور را ترمیم یا تعویض کنند. با باز کردن Task Manager و کلیک کردن بر روی تب Startup، میتوانید فهرست برنامهها و سرویسهایی را که با ورود به رایانه شروع به اجرا میکنند، ویرایش کنید. به طور پیش فرض، این لیست به برنامهها و فرآیندهای پس زمینه تقسیم میشود که با ستونهای مختلف دائماً به روز میشود.