v

تعمیرات کامپیوتر در محل – تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ در محل

به راحتی می توانید با شرکت در ارتباط باشید و از کارشناس مربوطه بخواهید تا در محل مورد نظر شما حاضر شود. اگر محصولی که خریداری کردهاید ضمانت داشته باشد، می توانید با سازنده تماس بگیرید تا RMA رایانه را تهیه کرده و آن را تعمیر کند. اگر یک لپ تاپ یا سیستم دسکتاپ از پیش مونتاژ شده خریداری کردهاید، لازم نیست در صورت خراب شدن آن را به یک تعمیرگاه کامپیوتر ببرید. اگر به طور تصادفی یک فایل مهم را حذف کردهاید، می توانید آن را بازیابی کنید. اگر همچنان مشکل باقی ماند با امداد رایانه تهران تماس بگیرید تا کارشناسان در کوتاهترین زمان ممکن و بدون دریافت هزینه درب منزل حاضر و مشکل سیستم شما را شناسایی و آن را حل کنند. این موضوع ممکن است باعث شود تا برای سیستم شما خطرات جدی تری پیش آید. در چنین مواقعی اولین فکری که به ذهن میرسد، این است که دستگاه را به نزدیک ترین خدمات کامپیوتری منتقل کنید، اما اگر زمان انجام این کار را نداشته باشید باید چکار کنیم؟ زمانی که سیستم شما دچار مشکل میشود، چارهای جز مشورت با متخصصان خدمات تعمیر کامپیوتری ندارید؛ چرا که اگر اطلاعات و مهارت کافی در این زمینه نداشته باشید، ممکن است خساراتی جبراننشدنی به کامپیوتر یا لپتاپ وارد کنید!

البته انجام این کار هزینهبر است و فقط زمانی که اطلاعات فوق العاده مهمی داشتید، این کار را انجام دهید. اگر میخواهید تمام تنطیمات مودم های ای دی اس ال را به حالت کارخانه برگردانید و دوباره مودم را تنظیم کنید؟ اگر احیانا کامپیوتر را خودتان از ابتدا و با کنار هم گذاشتن اجزای مختلف ساخته باشید، قضیه کمی پیچیده تر می شود. PC یا کامپیوترهای خانگی از نظر قیمت و قابلیت ارتقا، معقول تر هستند و به راحتی قابل تهیه می باشند و در محل هایی همچون: دفاتر، منازل و مدارس به کار گرفته می شوند. قطعا این تجهیزات هم مانند دیگر تجهیزات الکترونیکی دچار خرابی شده و نیاز به تعمیر پیدا می کنند ، در بسیاری از موارد این خرابی ها سخت افزاری نیست یعنی دستگاهی که از ان استفاده می کنیم (موبایل (Mobile) ،لپ تاپ (laptop)، کامپیوترهای رو میزی (Desktop computers) ، تبلت (Tablet) و …) به صورت فیزیکی و سخت افزاری دچار مشکل نشده و دارای سیستم عامل و یا نرم افزاری است. از این رو در سرویس و تعمیر به موقع سیستم خود درنگ نکنید. با توجه به این موضوع شما دیگر دردسر های جا به جایی سیستم را ندارید. شنیدن صدا از هارد دیسک: گاهی ممکن است که صدایی شبیه به کشیده شدن یک سوزن روی قطعهای درون کامپیوتر را بشنوید.

دسکتاپ یا رایانه رومیزی یک ماشین الکترونیکی است که داده های خام را به اطلاعات قابل فهم تبدیل میکند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سخت افزار خراب شده و RMA آن، ضمانت نامه رایانه خود را بررسی کنید. تمامی وسایلی که برای ارتباط با سیستم عامل و سخت افزارها استفاده می شود، در قسمت لوازم جانبی قرار می گیرد. در موارد معدودی هم مشکل سخت افزاری نیاز به ابزارهای خاصی برای تعمیر دارد ، که باز هم جای نگرانی وجود ندارد شرکت کهکشان کامپیوتر (pcgalaxy) در دفتر خود دارای بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات برای تعمیرات قطعات کامپیوتری می باشد که متخصصین ما در چنین شرایطی قطعه مورد نظر را با خود برای تعمیر به دفتر مرکزی شرکت می اورند و بعد از تعمیر آن را به شما تحویل می دهند. ابتدا باید مشکل به وجود آماده بررسی شود و بعد به طور جدی براورد قیمت شود. چهار نوع رایانه رومیزی وجود دارد: رایانه خانگی، یا رایانه شخصی، واحدهای کاری work station، سرورهای اینترنتی و رایانه های خاص مخابراتی. اما نکته مهم این جاست که بر خلاف تصوری که عموم دارند انجام این تعمیرات در منزل هزینه های آنچنانی ندارد.

این مسئله در نهایت علاوه بر خرابی پاور، خرابی قطعاتی چون مادربرد، هارد، کارت گرافیک و مواردی از این دست را در پی خواهد داشت. لیست کامل شهرهای تحت پوشش جهت تعمیرات کامپیوتر را کمی پایینتر میتوانید ملاحظه کنید. شما میتوانید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شمارههای درج شده در سایت تماس حاصل نمائید. که ما در رابطه با پشتیبان گیری و روش های ان دو مقاله مناسب در سایت قرار داده ایم که با مطالعه انها می توانید به راحتی از فایلهای خود پشتیبان تهیه کنید و به بهترین نحو از اطلاعات خود محافظت کنید . خبر خوب این است که دیگر برای دریافت خدمات تعمیر کامپیوتر خانگی و شرکتی، نیازی نیست به دنبال سایت تعمیرات کامپیوتر یا ویدئوهای آموزش تعمیر کامپیوتر بگردید. تعمیر کامپیوتر یکی از خدمات پردرخواست هوم سرویز است. هر چیزی که برای اجرای صحیح کامپیوتر شما نیاز باشد ما در اختیارتان می گذاریم. ما می توانیم عیب یابی را انجام دهیم و آن را برطرف کنیم. شما می توانید تمامی مشکلات سیستمی خود را از ویروس گرفته تا بروزرسانی های نرم افزار ، تهیه نسخه پشتیبان از داده گرفته تا عیب یابی شبکه و موارد دیگر را به کارشناسان ما بسپارید.